Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

21 лютого 2024 року завідувачкою сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області здійснено моніторинг за додержанням законодавства про рекламу.

26 січня 2024 року народна депутатка України Олена Копанчук завітала з робочим візитом до управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

25 січня 2024 року, за участю начальників районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області та відповідальних осіб консультаційних центрів з питань захисту прав споживачів відбулася нарада у форматі онлайн-конференції «Zoom» щодо вирішення актуальних питань та надання методичної допомоги у діяльності консультаційних центрівз питань захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області за підсумками роботи 2023 року.

Впродовж 2023 року фахівцями секторуконтролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області досліджено 296рекламоносіїв:

За 2023 рік Управлінням захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області одержано та опрацьовано 1414 звернень громадян з приводу можливого порушення їх прав, як споживачів. З них: 1246 скарг прийнято на особистому прийомі, 114 – надійшло письмово,53 – з урядової «гарячої лінії».

11 січня 2024 року набули чинності зміни до статті 12 Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення». Вони стосуються медичних попереджень споживачів тютюнових виробів для куріння та вимог до упакування таких виробів.

  15 грудня 2023 року набув чинності Закон України «Про адміністративну процедуру» (далі – Закон), який запровадив новий порядок взаємодії органів державної влади, місцевого самоврядування з фізичними та юридичними особами.

Щорічно, наприкінці осені, по всьому світу відбувається унікальна подія, під час якої магазини пропонують свої товари за значно зниженими цінами. У більшості випадків Чорні п’ятниці влаштовують магазини, які торгують різними популярними та повсякденними товарами (електроніка та побутова техніка, іграшки, одяг і взуття, косметика та парфумерія). Іноді у даній акції беруть участь ювелірні магазини та автосалони, і хоч знижки там, як правило, не є високими, але все ж, на цьому можна економити. За зниженими цінами можна купити брендові ексклюзиви та новинки.

Щорічно у третій четвер листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день відмови від паління (No Smoking Day). Цей день відзначають і в Україні. Мета Міжнародного дня відмови від паління – сприяти зниженню поширеності тютюнової залежності, залучення у боротьбу проти куріння всіх верств населення і лікарів усіх спеціальностей, профілактика тютюнопаління й інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров'я.

15 листопада 2023 року набула чинності постанова № 839 «Про затвердження Порядку попередньої ідентифікації віку користувачів вебсайтів виробників, імпортерів пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згорання та/або електронних сигарет».

сайт зроблено в adgrafics