Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

На запрошення Волочиської міської ради 04 червня 2024 року начальник управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Олена Лошанюк та завідувач сектору контролю за регульованими цінами цього ж управління Олена Сологуб-Лисенко взяли участь у засіданні рейдової групи із забезпечення стабільної цінової ситуації у Волочиській міській територіальній громаді.

04 червня 2024 року спеціалісти управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області з метою підвищення рівня обізнаності про права споживачів та механізми їх захисту та, враховуючи пріоритети роботи у сфері антитютюнового законодавства, провели семінар для здобувачів освіти Державного навчального закладу «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей».

Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області в умовах воєнного стану продовжує здійснювати контроль за дотриманням вимог законодавства рекламодавцями, виробниками та розповсюджувачами реклами.

Фахівці управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області 31 травня 2024 року у конференц-залі Вінницького торговельно-економічного інституту Державного національного торговельно-економічного університету (ВТЕІ ДТЕУ) взяли участь у навчальному семінарі на тему: «Актуальні питання у сфері рекламного законодавства та попередження прояву дискримінації в рекламі».

30 травня 2024 року за запрошенням Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація маркетингу» представники сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами та управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини взяли участь у стратегічній сесії «Європейська практика маркетингового регулювання захисту прав дітей та підлітків від впливу реклами нездорового харчування». Захід відбувся на онлайн-платформі ZOOM за участі Європейського Альянсу зі Стандартів Реклами, Світової Федерації Рекламодавців, а також представників європейських саморегульованих організацій.

Сьогодні – саме той день, коли можна змінити життя на користь власного здоров'я – у світі відзначають Всесвітній день без тютюну. Започатковано цей день задля популяризації здорового способу життя, користі чистого повітря та звільнення від тютюнового диму.

28.05.2024 спеціалісти сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами провели моніторинг реклами на відповідність вимогам чинного законодавства в смт Чемерівці та м Городок.

25 квітня 2024 року за запрошенням Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація маркетингу» спеціалісти сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами та відділу безпечності харчових продуктів та кормів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області взяли участь у Стратегічній сесії «Проблема регулювання маркетингу для захисту прав дітей та підлітків від впливу реклами нездорової їжі», яка відбулась на онлайн-платформі ZOOM.

Впродовж I кварталу 2024 року працівниками сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області досліджено 80 рекламоносіїв.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області продовжують здійснювати заходи контролю за додержанням суб’єктами підприємницької діяльності Хмельницької області Закону України «Про рекламу».

сайт зроблено в adgrafics