Телефон приймальної: (0382) 65-07-34
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 364-77-80, (050) 230-04-28
НА ЗАХИСТІ ЛЮДЕЙ,
ТВАРИН І РОСЛИН

un24

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

Мінливі погодні умови квітня місяця 2025 року (коливання нічних та денних температур) з опадами у вигляді дощу та мокрого снігу, приморозками, сприяла поступовому розвитку і розповсюдженню збудників хвороб у посівах озимих зернових та ріпаку, але негативно вплинули на шкідливість фітофагів, розвиток яких сповільнювалась через затримку наростання ефективного тепла. Крім того, такі  погодні умови були несприятливими для плодових насаджень.

Забезпечення дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти безпечним, повноцінним і якісним харчуванням, а також створення належних умов перебування в організованих дитячих колективах залишається одним із ключових пріоритетів діяльності Кам’янець-Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області.

Ящур – висококонтагіозна хвороба, що призводить до вибраковки всього поголів’я, значних економічних збитків та ставить під загрозу міжнародну торгівлю харчовими продуктами тваринного походження. Вкотре нагадуємо, що дотримання простих правил біобезпеки  убезпечить поголів’я свійських тварин (корів, кіз, свиней, коней та інших парнокопитних) від інфікування ящуром.

Спеціалістами Шепетівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області 28 квітня 2025 року проведено нараду з фахівцями Хмельницької обласної лікарні ветеринарної медицини, відомчими спеціалістами ветеринарної медицини, керівниками (власниками) господарств щодо мінімізації ризиків занесення та поширення ящуру.

Під головуванням заступника начальника Кам’янець-Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Андрія Зелінського за участю спеціалістів Дунаєвецької дільничої лікарні Хмельницької обласної державної лікарні ветеринарної медицини. Проведено нараду на тему: «Підсумки роботи служби за квітень місяць, результат проведення весняної диспансеризації».

Як і будь-який інший посадковий матеріал, бульби картоплі потребують попередньої підготовки до висадки. Необхідно провести ряд заходів, спрямованих на прискорення проростання і дозрівання врожаю, а також захист рослин від шкідників і хвороб. Як підготувати картоплю до посадки?

Перед підготовкою до проведення весняно-польових робіт спеціалісти відділу контролю в сфері насінництва, розсадництва та якості зерна управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу задля попередження правопорушень законодавства в сфері насінництва та розсадництва та недопущення введення в обіг неякісного та фальсифікованого насіння.

Звертаємо Вашу увагу на те, що суха, жарка погода сприяє дружньому виходу з місць зимівлі та заселенню нерівномірних сходів цукрових буряків сірим буряковим довгоносиком, який створює загрозу посівам, насамперед, що межують з минулорічними бурячищами.

До Держпродспоживслужби надійшов лист Посольства України в Китайській Народній Республіці від 03.04.2025 № 6156/15-260-38564 (далі – лист Посольства) щодо необхідності надання Генеральній митній адміністрації Китайської Народної Республіки рекомендованих Держпродспоживслужбою виробничих, переробних підприємств, а також місць зберігання стосовно деяких видів продукції.

З настанням тепла і пробудженням рослин активізуються іксодові кліщі. І хоч весна тільки почалась, медики вже фіксують перші випадки укусів на Хмельниччині. Сезон найбільшої активності кліщів припадає на травень-жовтень, проте, зважаючи на різке потепління, вже в квітні спостерігається їх активізація.

сайт зроблено в adgrafics