На виконання листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів №11.3.2-3/14667 від 16 липня 2024 року, щодо віялових та аварійних відключень електроенергії, що своєю чергою впливає на виробництво та обіг харчових продуктів, спеціалістами Шепетівського районного управління проведено ряд заходів щодо інформування операторів ринку: надіслано статті для розміщення на інформаційних ресурсах територіальних громад району, розроблені пам’ятки як для операторів ринку, так і для громадян щодо дотримання основних технологічних та гігієнічних вимог при зберіганні харчових продуктів - «Поради підприємцю щодо поводження з харчовими продуктами у випадку вимкнення електропостачання» та «Запобігти харчовим отруєнням: поради Держпродспоживслужби та МОЗ. Війна не скасовує ризики харчових отруєнь!».
Детальніше...