Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

 

Період різдвяно-новорічних свят асоціюється, зокрема, з прикрашанням оселі. Грудень можна назвати місяцем вогнів. Куди б не пішли, нас скрізь оточує різнобарвне мерехтіння гірлянд – у вітринах магазинів, на фасадах торговельних центрів та офісних будівель, на балконах багатоквартирних будинків і навіть на деревах. У часи, коли вимикають світло, багатьом гірлянди замінюють лампи та світильники, адже дають гарне освітлення і при цьому, живляться не тільки від струму, а й від звичайних батарейок.

Електричний камін – це прилад, що працює від електричної розетки, імітує вогонь та дає тепло. Він є не просто гарним доповненням інтер'єру, а й ефективним обігрівачем. Може стати додатковим джерелом тепла у будинку та особливо допоможе у період, коли температура за вікном низька, а опалення ще не увімкнене (або вже вимкнене).

  Повірка засобів вимірювальної техніки (далі – ЗВТ) – це сукупність операцій, що включає перевірку та маркування, або видачу документа про повірку ЗВТ, які встановлюють і підтверджують, що зазначений засіб відповідає встановленим вимогам.

Лічильник води – складний технічний пристрій, який з часом зношується та зазнає впливу з боку зовнішніх факторів, таких як зношення матеріалів, потрапляння сторонніх домішок. Крім того, термін служби не вічний, в середньому він становить 10-12 років. Це означає, що з часом показники лічильника можуть значно відрізнятися від реального об’єму споживання. Оскільки, покази лічильників води використовуються під час розрахунків у сфері комунальних послуг між споживачем та постачальниками послуг, лічильники повинні зберігати свої метрологічні характеристики. 

З настанням осінніх холодів варто звернути увагу на таку дрібну побутову техніку, як сушарка для взуття. Цей прилад призначений для швидкого й безпечного висушування взуття, а також боротьби з грибком та неприємним запахом.

Продовжуємо готуватися до зими й можливих повторних бомбардувань енергетичної інфраструктури. Торішня ситуація з електроенергією змушує вже зараз шукати альтернативні джерела світла на зиму 2023-2024 рр.

  Побутові лічильники газу є засобами вимірювальної техніки (далі – ЗВТ), на які розповсюджується дія Закону України«Про метрологію та метрологічну діяльність». Як і аналогічні прилади, лічильники газу підлягають обов’язковій періодичній повірці.

В Україні поступово готуються до опалювального сезону. Зима – це слово лякає багатьох українців. Війна триває, а отже незрозуміло, чи буде вдосталь газу і світла. Чи не доведеться мерзнути у власних домівках? Точної відповіді наразі не може дати ніхто. Кажуть, буде скрутно. Тому треба готуватися завчасно.

Майже щодня ми використовуємо різноманітні мийні засоби. Для того, щоб обрати якісний та безпечний для здоров’я товар, покупцеві необхідно звертати увагу на маркування продукції.  Відповідно до вимог п. 11 Технічного регламенту мийний засіб маркується шляхом нанесення на зовнішню поверхню паковання чи етикетку напису чіткими літерами, що не змиваються протягом строку придатності такого засобу, із зазначенням:

Знаки маркування – це інформація для споживача про безпеку, якість, екологічні чи інші характеристики продуктів, товарів, виробів.Маркування може бути на етикетці, ярлику з текстом, бирці або етикетці зі штрих-кодами. Одним із видів маркування єнанесення товарних знаків на паковання, символів чи малюнків безпосередньо на виріб. Розглянемо інформаційні знаки на товарах за їх призначенням.

сайт зроблено в adgrafics