Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

Пральні машини 2 в 1 з функцією сушіння – ідеальний вибір для тих, хто має обмежений простір, вони особливо зручні для невеликих кухонь або пральних кімнат. Такі моделі чудово економлять час, адже програми автоматично перемикаються з прання на сушіння, і не треба перекладати речі з одного пристрою в інший.

Завідувачка сектору контролю за регульованими цінами управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області 21 травня 2024 року взяла участь у черговому засіданні Територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води при Хмельницькій обласній військовій адміністрації.

Фен – незамінний прилад для любителів стильних та акуратних зачісок. За його допомогою можна не тільки швидко висушити волосся, але й створити помітний прикореневий об'єм, змоделювати окремі пасма або випрямити неслухняні локони.

Відповідно до статті 1 Закону України«Про метрологію та метрологічну діяльність» від 05.06.2014 № 1314-VIІ (далі Закон) фасований товар – призначений для продажу товар, упакований за відсутності кінцевого споживача, при цьому кількість товару в упаковці має певне значення, зазначене на упаковці, що відповідає заздалегідь вибраному номінальному значенню і яке не може бути змінене без розкривання упаковки або її видимого пошкодження.

В умовах воєнного стану спостерігається підвищений попит на кабельну продукцію, викликаний необхідністю відновлення або відбудови пошкоджених чи зруйнованих об'єктів інфраструктури та помешкань громадян.

Спеціалісти відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу, спрямовану на підвищення рівня обізнаності суб’єктів господарської діяльності щодо вимог законодавства про державний ринковий нагляд.

Спеціалісти відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області 01 квітня 2024 року провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в магазині «Будинок іграшок» у місті Хмельницькому. Під час проведення заходу роз’яснені вимоги Технічного регламенту безпечності іграшок (постанова КМУ від 28 лютого 2018 № 151).

Заступниця начальниці управління – начальниця відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Ольга Баюк надала коментар для телеканалу «Суспільне Хмельницький» щодо поновлення заходів державного нагляду (контролю) і державного ринкового нагляду в умовах воєнного стану.

17.03.2024 набув чинності Технічний регламент кришталевого скла, затверджений наказом Міністерства економіки України від 10.02.2023 № 896 (далі – Технічний регламент), який установлює вимоги до продукції з кришталевого скла (посуд столовий, кухонний, туалетні речі, канцелярське приладдя, вироби для оздоблення житла та аналогічних цілей), що вводиться в обіг та надається на ринку України.

Звертаємо увагу споживачів, що постановою Кабінету Міністрів України від 08.03.2014 № 261 «Про внесення змін до постанов КМУ від 13.03.2022 № 303 і від 03.05.2022 № 550» поновлено заходи державного ринкового нагляду щодо побутових ламп неспрямованого випромінення, низьковольтного електричного обладнання, обладнання, яке відповідає належному рівню електромагнітної сумісності.

сайт зроблено в adgrafics