Телефон: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

un24

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08 березня 2024 року № 261 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13 березня 2022 року № 303 і від 03 травня  2022 року № 550», відповідно до секторального плану державного ринкового нагляду на 2024 рік та наказу Держпродспоживслужби України від 01 березня 2024 №122 «Про затвердження Регламенту планування та звітування про результати державного ринкового нагляду» за 9 місяців 2024 року спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами проведено 13 планових перевірок характеристик продукції у її розповсюджувачів: 7 перевірок – низьковольтного електричного обладнання та з електромагнітної сумісності обладнання; 6 перевірок – побутових ламп неспрямованого випромінення.

Відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та інших нормативно-правових актів з метрології, всі медичні прилади, які мають відношення до захисту здоров’я та життя громадян, підлягають періодичному метрологічному контролю.

Водогрійний котел – установка, в якій, у результаті згорання палива, вивільняється необхідна кількість тепла, що нагріває воду чи інший теплоносій для подальшого нагрівання приміщення. Сьогодні на ринку представлені водогрійні котли практично всіх найбільших закордонних і вітчизняних виробників опалювальної техніки. Конструкція водогрійних котлів приблизно однакова. Різницю складають технічні характеристики приладів, класифікація за видами спалюваної сировини, потужністю агрегатів, типом автоматизації тощо.

До уваги суб’єктів господарювання, Кабінет Міністрів України частково поновив планові перевірки органами ринкового нагляду деяких видів нехарчової продукції, яка може бути потенційно небезпечною для споживачів. Постановою Кабінету Міністрів України від 06 вересня 2024 р. № 1052 внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України: від 13 березня 2022 р. № 303 «Про припинення заходів державного нагляду (контролю) і державного ринкового нагляду в умовах воєнного стану»; від 3 травня 2022 р. № 550 «Про припинення здійснення державного контролю нехарчової продукції в умовах воєнного стану».

У березні 2024 року Уряд відновив позапланові перевірки за дотриманням суб’єктами господарювання вимог законодавства щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін на житлово-комунальні послуги за рішенням Держпродспоживслужби.

До Держпродспоживслужби часто надходять звернення від споживачів стосовно повірки лічильників води. Хто, за чий рахунок і як часто, це має робити? Давайте розбиратися разом. Як часто потрібно здійснювати повірку лічильників води? 

З 21 червня 2024 року набув чинності Закон України № 3701-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання деяких питань здійснення ринкового нагляду та відповідальності суб’єктів господарювання». 

Іграшки – це неабияке джерело радості та розваги для малюків. У розпал літа найбільший попит мають іграшки для гри на воді – іграшка, призначена для використання на мілководді, яка може переміщувати або підтримувати дитину на воді.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08 березня 2024 року № 261 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13 березня 2022 року № 303 і від 03 травня  2022 року № 550» та секторального плану державного ринкового нагляду на 2024 рік протягом I півріччя 2024 року відділом ринкового та метрологічного нагляду управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області проведено 7 планових перевірок характеристик продукції у її розповсюджувачів та 1 позапланова перевірка характеристик продукції за ланцюгом постачання, відповідно інформації, яка надійшла з національної інформаційної системи ринкового нагляду.

Для кондиціонерів повітря використовується система енергетичного маркування, яка класифікує пристрої за рівнем їх енергоефективності.  Відповідний Технічний регламент енергетичного маркування кондиціонерів повітря затверджено постановою КМУ від 24 травня 2017 року № 360, в якому визначено основні вимоги щодо подання кінцевим споживачам інформації про рівень ефективності споживання енергії та інших ресурсів кондиціонерами повітря, а також додаткової інформації.

сайт зроблено в adgrafics