Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

Нагадуємо споживачам, що постановою Кабінету Міністрів України від 08.03.2024 № 261 внесені зміни до постанов КМУ від 13.03.2022 № 303 і від 03.05.2022 № 550,відповідно до яких, протягом періоду воєнного стану за наявності загрози, що має негативний вплив на права, законні інтереси, життя та здоров’я людини, позапланові заходи державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері надання житлово-комунальних послуг щодо:

В умовах воєнного стану робота сектору контролю за регульованими цінами управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області спрямована на запобігання порушенням у сфері ціноутворення.

22 березня 2024 року завідувачка сектору контролю за регульованими цінами управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області взяла участь у засіданні Територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах при Хмельницькій обласній військовій адміністрації.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області в рамках заходів, спрямованих на запобігання необґрунтованому зростанню цін на товари, які мають істотну соціальну значущість, 18.03.2024, здійснили 15 заходів в об’єктах роздрібної торгівлі продовольчими товарами в м. Красилові та моніторинг цін на соціально значущі продовольчі товари, зазначені в постанові КМУ від 06.03.2022 № 223.

В рамках робочої поїздки до Кам’янець-Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області спеціалісти сектору контролю за регульованими цінами управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в торгових точках м. Кам’янець-Подільського, м. Дунаївці та смт Ярмолинці та одночасно здійснили моніторинг цін на соціально значущі продовольчі товари, зазначені в постанові КМУ від 06.03.2022 № 223. Робота проведена з метою недопущення необґрунтованого зростання цін на соціально значущі товари та попередження порушень у сфері ціноутворення.

12 березня 2024 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 8 березня 2024 року № 261 відповідно до якої поновлено заходи державного нагляду (контролю) і державного ринкового нагляду в умовах воєнного стану.

З метою недопущення необґрунтованого зростання цін на соціально значущі товари та попередження порушень у сфері ціноутворення, спеціалісти сектору контролю за регульованими цінами управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області 22 лютого 2024 року провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в супермаркетах «Таврія», «АТБ» та на центральному продуктовому ринку міста.

26 січня 2024 року народна депутатка України Олена Копанчук завітала з робочим візитом до управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

За 2023 рік Управлінням захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області одержано та опрацьовано 1414 звернень громадян з приводу можливого порушення їх прав, як споживачів. З них: 1246 скарг прийнято на особистому прийомі, 114 – надійшло письмово,53 – з урядової «гарячої лінії».

Протягом 2023 року основна робота сектору контролю за регульованими цінами управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області (далі – сектор) була спрямована на запобігання порушенням у сфері ціноутворення.

сайт зроблено в adgrafics