Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

 

20 вересня 2023 року спеціалістами відділу контролю у сфері торгівлі, робіт і послуг управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області в громадській приймальні Хмельницької міської ради проведено черговий прийом громадян.

Відповідно до пункту 17 Порядку реімбурсації лікарських засобів та медичних виробів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.08.2021 № 854 «Деякі питання реімбурсації лікарських засобів та медичних виробів за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення» (далі – Порядок реімбурсації) наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.08.2023 № 1495 затверджено: 

З метою забезпечення стабільності на ринку продовольства Хмельниччини в умовах воєнного стану спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області продовжують проводити щоденні цінові спостереження за динамікою роздрібних цін на товари, перелік яких визначений постановою Кабінету Міністрів України від 06.03.2022 № 223.В цілому по області щоденно моніторингом охоплено в середньому 250 торгових точок та 90 АЗС. 

02 серпня 2023 року спеціалістами відділу контролю у сфері торгівлі, робіт і послуг управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області у приміщенні Хмельницької міської ради проведено прийом громадян. Питання, з якими зверталися споживачі стосувалися: видачі розрахункового документа при реалізації непродовольчих товарів, завищення цін на продукти харчування, якості обслуговування у сфері побутових послуг. 

Завідувачкою сектору контролю за регульованими цінами управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Оленою Сологуб-Лисенко 20.07.2023 надано коментар для телеканалу «Суспільне Хмельницький» з приводу цін на кавуни.

З метою усунення надмірного тиску на бізнес 19 червня 2023 року на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 19.06.2023 № 650 «Про регулювання цін на окремі види продовольчих товарів та забезпечення стабільної роботи виробників продовольства в умовах воєнного стану» (далі – Постанова).

Попри тривалу повномасштабну війну, розв’язану росією, Уряд продовжує розширювати державну програму «Доступні ліки», за якою громадяни можуть отримувати ліки безоплатно або з невеликою доплатою, незалежно від місця перебування.

Робота сектору контролю за регульованими цінами управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області (далі – сектор) в умовах воєнного стану спрямована на запобігання порушенням у сфері ціноутворення.

Питання встановлення карантину в країні регулювалося Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». У зв’язку із закінченням карантинних заходів з 01.07.2023 цей нормативний акт втратив чинність, що призвело до автоматичного скасування пункту 4112, що встановлював граничний рівень торговельної надбавки на окремі соціально значущі продовольчі товари.

30 червня 2023 року начальниця управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Олена Лошанюк, заступниця начальниці управління – начальниця відділу ринкового та метрологічного нагляду Ольга Баюк та завідувачка сектору контролю за регульованими цінами Олена Сологуб-Лисенко взяли участь в онлайн-нараді під керівництвом директора Департаменту захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби України Олексія Квасніцького. 

сайт зроблено в adgrafics