Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

З метою недопущення необґрунтованого зростання цін на соціально значущі товари та попередження порушень у сфері ціноутворення, спеціалісти сектору контролю за регульованими цінами управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області 22 лютого 2024 року провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в супермаркетах «Таврія», «АТБ» та на центральному продуктовому ринку міста.

26 січня 2024 року народна депутатка України Олена Копанчук завітала з робочим візитом до управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

За 2023 рік Управлінням захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області одержано та опрацьовано 1414 звернень громадян з приводу можливого порушення їх прав, як споживачів. З них: 1246 скарг прийнято на особистому прийомі, 114 – надійшло письмово,53 – з урядової «гарячої лінії».

Протягом 2023 року основна робота сектору контролю за регульованими цінами управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області (далі – сектор) була спрямована на запобігання порушенням у сфері ціноутворення.

Завідувачка сектору контролю за регульованими цінами управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Олена Сологуб-Лисенко 03.01.2024 надала короткий коментар для телеканалу «Суспільне Хмельницький» з приводу цін на овочі.

Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, на виконання доручення віцепрем’єр-міністра України від 24.04.2017 № 15450/1/1-17 та з метою попередження фактів порушень державної дисципліни цін, продовжує моніторинг застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, які беруть участь в Урядовій програмі «Доступні ліки».

24 листопада 2023 року у всесвітній день розпродажів – Чорну п’ятницю, працівники сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області провели моніторинг дотримання суб’єктами господарювання законодавства про рекламу.

  Завідувачка сектору контролю за регульованими цінами управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Олена Сологуб-Лисенко 14 листопада 2023 року взяла участь у засіданні Територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці у тарифах при Хмельницькій обласній державній адміністрації. 

Сьогодні, 09 листопада завідувачка сектору контролю за регульованими цінами управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Олена Сологуб-Лисенко надала короткий коментар для телеканалу «Суспільне Хмельницький» щодо цін на пальне.

  Завідувачка сектору контролю за регульованими цінами управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Олена Сологуб-Лисенко 31.10.2023 надала короткий коментар для телеканалу «Суспільне Хмельницький» з приводу цін на генератори.

сайт зроблено в adgrafics