Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

 

Для потрапляння продукції на ринок Європейського союзу, вона має відповідати вимогам безпечності, які встановлені в європейських директивах. Продукція має бути правильно промаркована. І потрібно бути впевненим, що товар не порушує прав інтелектуальної власності виробників, які вже діють на ринку Євросоюзу. Вимоги до продукції містяться в європейських директивах і регламентах, а також в гармонізованих стандартах – EN.

Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області нагадує мешканцям Хмельниччини, що з 27 лютого 2023 року діє оновлений Реєстр лікарських засобів, які підлягають реімбурсації за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення «Доступні ліки», станом на 14 лютого 2023 року, який затверджений наказом МОЗ від 21.02.2023 № 351.

З початком повномасштабної війни деякі українські інтернет-магазини призупинили свою діяльність, але вже зараз онлайн-торгівля поступово повертається у життя українців. Рітейлери поступово налагодили логістику, перенесли склади, підлаштувалися під зміни попиту.

З нагоди Всесвітнього Дня захисту прав споживачів, який відзначається щороку 15 березня, управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області інформує, що в торговельних мережах м. Хмельницького проводяться різноманітні акції, за якими хмельничани та гості нашого міста можуть придбати товари на будь-який смак.

  У зв'язку зі скаргами громадян щодо зависоких цін на медичні препарати та неможливістю на сьогоднішній день придбати найнеобхідніші ліки, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Хмельницькій області проведено моніторинг цін на лікарські засоби в мережах аптек міста Хмельницького.

  Працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області проводять превентивні моніторинги крамниць та супермаркетів щодо дотримання законодавства на обмеження обігу пластикових пакетів на території України.

Законодавством України передбачено проведення гарантійного ремонту (гарантійної заміни) побутового товару у випадках, коли протягом встановленого гарантійного строку придбані побутові товари виходять з ладу, або проявляється будь-яка невідповідність побутового товару вимогам нормативно-правових актів чи нормативно-правових документів, умовам договорів та проявляються недоліки, які взагалі роблять неможливим чи недопустимим використання товару за призначенням. Питання можна вирішити в добровільному, позасудовому та судовому порядках.

Коротко підкажемо, на що звернути увагу при купівлі нового зарядного пристрою, якщо старий зламався або його потужність вас не влаштовує. Для початку вивчіть характеристики телефону і його можливості щодо зарядки. Немає сенсу купувати потужніший зарядний пристрій, ніж підтримує смартфон. За сумісністю зарядні пристрої поділяються на такі типи:

Головна заповідь покупця:завжди зберігайте документи, що підтверджуютьфакт купівлі-продажу. Це можуть бути договори, чеки, акти виконаних робіт і т. д. З документів, які ви маєте у паперовому вигляді, слід зробити ксерокопії. Чим більше у Вас буде таких документальних доказів, тим більше шансів на успіх, для відстоювання своїх прав споживача у разі їх порушення.

З 8 січня 2022 року набув чинності Закон «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» щодо протидії дискримінації за ознакою статі». Законом удосконалено правове регулювання у галузі реклами щодо протидії дискримінації за ознакою статі, що відповідає зобов'язанням України відповідно до Конвенції ООН з ліквідації усіх форм дискримінації щодо жінок.

сайт зроблено в adgrafics