Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

21 лютого 2024 року спеціалісти відділу контролю у сфері торгівлі, робіт і послуг управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області у приміщенні Хмельницької міської ради провели черговий прийом громадян.

20 лютого 2024 року під головуванням начальниці управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, за участі працівників відділу контролю у сфері торгівлі, робіт і послуг, відбулася нарада з представниками сервісних центрів: «Прелюдія», «ЧІП» та «Радіодонор». 

14 лютого 2024 року фахівці відділу контролю у сфері торгівлі, робіт і послуг управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області провели роз’яснювальну роботу в сервісному центрі «Portative Service» у м. Хмельницькому.

Фахівці відділу контролю у сфері торгівлі, робіт і послуг управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами 13 лютого 2024 року провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнів старших класів в Хмельницькій середній загальноосвітній школі I-III ступенів № 21.

07 лютого 2024 року спеціалісти відділу контролю у сфері торгівлі, робіт і послуг управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами провели черговий прийом громадян у приміщенні Хмельницької міської ради.

31 січня 2024 року працівники відділу контролю у сфері торгівлі, робіт і послуг управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань захисту прав споживачів серед старшокласників. Зустріч відбулася в Хмельницькій середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 22 імені Олега Ольжича.

30 січня 2024 року за участі начальника управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Олени Лошанюк, начальника відділу контролю у сфері торгівлі робіт і послуг Оксани Калініченко та фахівців відділу, відбулася нарада з представниками управлінських компаній м. Хмельницького, а саме: УМК «Дубово»; УМК «Південно-Західна» та КП УМК «Озерна».

Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області продовжує проводити інформаційну та роз’яснювальну роботу з питань захисту прав споживачів серед молоді.

26 січня 2024 року народна депутатка України Олена Копанчук завітала з робочим візитом до управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

25 січня 2024 року, за участю начальників районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області та відповідальних осіб консультаційних центрів з питань захисту прав споживачів відбулася нарада у форматі онлайн-конференції «Zoom» щодо вирішення актуальних питань та надання методичної допомоги у діяльності консультаційних центрівз питань захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області за підсумками роботи 2023 року.

сайт зроблено в adgrafics