Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

05 червня 2024 року у громадській приймальні Хмельницької міської ради спеціалісти відділу контролю у сфері торгівлі, робіт і послуг управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами провели черговий прийом громадян.

01 та 15 травня 2024 року спеціалістами відділу контролю у сфері торгівлі, робіт і послуг управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області у приміщенні Хмельницької міської ради проведені чергові прийоми громадян.

17 квітня 2024 року спеціалісти відділу контролю у сфері торгівлі, робіт і послуг управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області в приміщенні Хмельницької міської ради провели черговий прийом громадян.

16 квітня 2024 року в ліцеї № 11 міста Хмельницького відбулася зустріч спеціалістів Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області з учнями 10 класів та педагогічним колективом.

03 квітня 2024 року відбулася зустріч спеціалістів відділу контролю у сфері торгівлі, робіт і послуг Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами зі здобувачами освіти груп ОМ-26 та ОО-10 ВСП ХТЕФК ДТЕУ.

Сьогодні, 03 квітня 2024 року спеціалісти відділу контролю у сфері торгівлі, робіт і послуг управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами в громадській приймальні Хмельницької міської ради провели черговий прийом громадян.

21 березня 2024 року представники Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області провели інформаційно-просвітницьку роботу серед учнів 9-х класів Комунального закладу загальної середньої освіти Ліцей №7 Хмельницької міської ради.

18 березня 2024 року працівники управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами провели роз’яснювальну лекцію з питань захисту прав споживачів для учнів Державного професійно-технічного навчального закладу «Красилівський професійний ліцей».

Днями відбулася виїзна нарада, організована управлінням захисту прав споживачі та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області за участі колективу Кам’янець-Подільського районного управління.

Спеціалісти відділу контролю у сфері торгівлі, робіт і послуг управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, з метою підвищення рівня обізнаності громадськості про права споживачів та механізми їх захисту, провели тематичну зустріч з викладачами та працівниками Кам’янець-Подільського фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну.

сайт зроблено в adgrafics