Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

 

Головна заповідь покупця:завжди зберігайте документи, що підтверджуютьфакт купівлі-продажу. Це можуть бути договори, чеки, акти виконаних робіт і т. д. З документів, які ви маєте у паперовому вигляді, слід зробити ксерокопії. Чим більше у Вас буде таких документальних доказів, тим більше шансів на успіх, для відстоювання своїх прав споживача у разі їх порушення.

З 8 січня 2022 року набув чинності Закон «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» щодо протидії дискримінації за ознакою статі». Законом удосконалено правове регулювання у галузі реклами щодо протидії дискримінації за ознакою статі, що відповідає зобов'язанням України відповідно до Конвенції ООН з ліквідації усіх форм дискримінації щодо жінок.

Відповідне рішення було ухвалене 20 грудня 2021 року на засіданні Уряду. Воно вступає в дію з 1 лютого 2022 року. Це дозволить обмежити обіг пластикових пакетів та покращити екологічну ситуацію в країні.

Усі ми в очікуванні Нового року — радісного та яскравого свята, на яке сьогодні покладаємо особливі сподівання. Воно — як часовий рубіж між минулим і майбутнім. І так хочеться, щоб усі негаразди, нелегкі випробування війною і розрухою залишилися позаду, а в новому 2022 році ми отримали все, чого прагнемо, — мир, перемогу, возз’єднання України в одну міцну і горду своїми досягненнями державу, а в кожній родині запанували спокій, злагода, любов і щастя.

Купуючи таку новорічну красуню, можна врятувати безліч сосен і ялинок, піклуючись таким чином про збереження лісів. Не так уже багато часу залишилося до Нового 2022 року. В низці передноворічних турбот одним із найважливіших є питання вибору ялинки.

Україна приєдналася до світової традиції святкування «чорної п'ятниці» та «кіберпонеділка». Тож в останній тиждень листопада спостерігаємо безліч рекламних оголошень про неймовірні знижки. Тому, якщо ви давно хотіли порадувати себе чи своїх близьких дорогим подарунком, саме час подумати про його придбання.

24 листопада 2021 року в студії телеканалу «ТВ7+» в прямому ефірі програми «Не без проблем» обговорили питання так званої «чорної» п’ятниці. Прекрасний день як для продажів, так і для шопінгу. До цього дня готуються заздалегідь і, спершу, продавці (надавачі послуг) вдаються до заочного запрошення покупців.

На комісію приймаються непродовольчі товари, придатні для використання, як нові, так і ті, що були в користуванні, але не потребують ремонту або реставрації і відповідають санітарним вимогам, а також антикварні і унікальні речі та твори мистецтва.

З початком навчального сезону в батьків та школярів виникає актуальне питання вибору шкільного приладдя, канцелярських товарів, книжок та підручників. Перше, що необхідно знати батькам школярів при виборі шкільного приладдя це те, що вся продукція (у тому числі й канцелярські товари), що реалізується на території України, повинна пройти Державну санітарно-епідеміологічну експертизу і мати позитивний висновок.

Покупки в інтернеті – це швидко, зручно, а зазвичай ще й дешевше! Однак необхідно пам’ятати і про безпеку при здійсненні онлайн-покупок, щоб не потрапити в пастку зловмисників, які щороку стають все хитрішими.

сайт зроблено в adgrafics