Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

 UGL3

but vs

but up

but zs

ZG

 

На комісію приймаються непродовольчі товари, придатні для використання, як нові, так і ті, що були в користуванні, але не потребують ремонту або реставрації і відповідають санітарним вимогам, а також антикварні і унікальні речі та твори мистецтва.

З початком навчального сезону в батьків та школярів виникає актуальне питання вибору шкільного приладдя, канцелярських товарів, книжок та підручників. Перше, що необхідно знати батькам школярів при виборі шкільного приладдя це те, що вся продукція (у тому числі й канцелярські товари), що реалізується на території України, повинна пройти Державну санітарно-епідеміологічну експертизу і мати позитивний висновок.

Покупки в інтернеті – це швидко, зручно, а зазвичай ще й дешевше! Однак необхідно пам’ятати і про безпеку при здійсненні онлайн-покупок, щоб не потрапити в пастку зловмисників, які щороку стають все хитрішими.

За всіма споживачами однаковою мірою визнається право на задоволення їх потреб у сфері торговельного та інших видів обслуговування. Встановлення будь-яких переваг, застосування прямих або непрямих обмежень прав споживачів не допускається, крім випадків, передбачених нормативно-правовими актами.

Часто-густо споживачі фінансових послуг, нехтуючи своїми правами, не мають уявлення, куди їм звернутись, або ж звертаються не за належністю, як от, приміром, до Держпродспоживслужби в Хмельницькій області. А проте, існує спеціальний підрозділ Національного банку України, який цим опікується – Управління захисту прав споживачів фінансових послуг. Отже, доводимо до відома споживача фінансових послуг, що Національний банк України має повноваження на захист прав споживачів фінансових послуг і регулює поведінку банків та небанківських фінансових установ щодо їхніх клієнтів.

Насправді не все можна оглядати, торкаючись його. Наприклад, харчові продукти є специфічним товаром, що потребує ретельного дотримання санітарно-гігієнічних норм. Інколи сам характер товару не передбачає такого вільного поводження.

Споживачам рекомендуємо ознайомитись зі ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів» та діяти відповідно до чинного законодавства України.

Отже:  Об'єднання споживачів мають право: вивчати споживчі властивості продукції, попит на неї, проводити опитування населення для виявлення громадської думки про якість товарів, що випускаються і реалізуються, та ціни на них; проводити самостійно або звертатися до уповноважених державних органів щодо проведення експертизи та випробування продукції;

Морозиво вже багато десятиліть служить невід’ємним атрибутом літа. Цей солодкий освіжаючий продукт популярний як у дорослих, так і у дітей. Нині вибір холодних ласощів чималий: з курагою, сухофруктами, горіхами, маком, мармеладом, згущеним молоком, шоколадом, у вигляді різноманітних фігурок. Та чи завжди споживання цього продукту приносить користь? В цьому ми і спробуємо розібратися.

Законом України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 № 1023 визначено права споживача у сфері торговельного та інших видів обслуговування, а саме:

сайт зроблено в adgrafics