Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

 UGL3

but vs

but up

but zs

ZG

 

За всіма споживачами однаковою мірою визнається право на задоволення їх потреб у сфері торговельного та інших видів обслуговування. Встановлення будь-яких переваг, застосування прямих або непрямих обмежень прав споживачів не допускається, крім випадків, передбачених нормативно-правовими актами.

Часто-густо споживачі фінансових послуг, нехтуючи своїми правами, не мають уявлення, куди їм звернутись, або ж звертаються не за належністю, як от, приміром, до Держпродспоживслужби в Хмельницькій області. А проте, існує спеціальний підрозділ Національного банку України, який цим опікується – Управління захисту прав споживачів фінансових послуг. Отже, доводимо до відома споживача фінансових послуг, що Національний банк України має повноваження на захист прав споживачів фінансових послуг і регулює поведінку банків та небанківських фінансових установ щодо їхніх клієнтів.

Насправді не все можна оглядати, торкаючись його. Наприклад, харчові продукти є специфічним товаром, що потребує ретельного дотримання санітарно-гігієнічних норм. Інколи сам характер товару не передбачає такого вільного поводження.

Споживачам рекомендуємо ознайомитись зі ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів» та діяти відповідно до чинного законодавства України.

Отже:  Об'єднання споживачів мають право: вивчати споживчі властивості продукції, попит на неї, проводити опитування населення для виявлення громадської думки про якість товарів, що випускаються і реалізуються, та ціни на них; проводити самостійно або звертатися до уповноважених державних органів щодо проведення експертизи та випробування продукції;

Морозиво вже багато десятиліть служить невід’ємним атрибутом літа. Цей солодкий освіжаючий продукт популярний як у дорослих, так і у дітей. Нині вибір холодних ласощів чималий: з курагою, сухофруктами, горіхами, маком, мармеладом, згущеним молоком, шоколадом, у вигляді різноманітних фігурок. Та чи завжди споживання цього продукту приносить користь? В цьому ми і спробуємо розібратися.

Законом України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 № 1023 визначено права споживача у сфері торговельного та інших видів обслуговування, а саме:

Споживачі повинні знати, що гарантійний термін експлуатації встановлюється на все взуття, незалежно від того, з якого матеріалу воно виготовлене. Суть гарантії у тому, що виробник (продавець) зобов’язується безоплатно відремонтувати, замінити відповідний товар чи повернути гроші споживачу.

Кабінет Міністрів України схвалив проєкт розпорядження про затвердження плану заходів з реалізації першого етапу (до 2022 року) Стратегії популяризації української мови до 2030 року «Сильна мова – успішна держава».

Бувають випадки, коли при вході в супермаркет покупців наполегливо просять здати особисті речі в камеру зберігання (схову), а також вивішують оголошення, що зі своїми речами в магазин входити заборонено. Насправді покупці не зобов'язані при вході в магазин здавати свої особисті речі в камеру зберігання.

сайт зроблено в adgrafics