Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

 

  Ви витратилися на концерт, який так і не відбувся? Пам'ятайте, людина, якій не надали таку послугу може вимагати повернення витрачених на квиток грошей.

При придбанні товарів чи задоволенні будь-яких побутових потреб кожен з нас, навіть не задумуючись над цим, стає учасником правовідносин, які виникають між споживачем з одного боку та підприємством, установою, організацію або суб'єктом господарювання з іншого.

06 вересня 2023 року фахівцями відділу контролю у сфері торгівлі, робіт і послуг управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області проведено черговий прийом громадян у громадській приймальні Хмельницької міської ради.

  Майже кожному протягом життя доводилось давати передоплату (завдаток) за покупку товарів чи при замовленні послуг (робіт). Однак, не всі знають як правильно оформити цю дію і що робити, коли продавець не виконує свої зобов’язання. 

Правовідносини, що виникають між споживачем та виконавцем (організацією, яка надає послуги хімічної чистки), регулюються Законом України «Про захист прав споживачів», Постановою КМУ від 16 червня 2023 року № 614 «Про затвердження правил побутового обслуговування населення», Цивільним кодексом України (§ 1 «Побутовий підряд» ст. 865).

  Як обрати рюкзак для школи, на що звертати увагу і як перевірити якість при покупці розповіла журналістам «Суспільного» - начальник відділу контролю у сфері торгівлі, робіт і послуг  управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Оксана Калініченко.

16 серпня 2023 року спеціалістами відділу контролю у сфері торгівлі, робіт і послуг управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області у приміщенні Хмельницької міської ради проведено черговий прийом громадян.

  Які права має споживач при купівлі автомобільного палива на автозаправній станції? Такі ж, як і відвідувачі магазинів. Чим регламентується робота АЗС? Правилами роздрібної торгівлі нафтопродуктами, затвердженими постановою КМУ від 20.12.1997 № 1442, якими встановлено порядок роздрібної торгівлі пальним, оливами, мастилами, вимоги стосовно дотримання прав споживачів щодо належної якості нафтопродуктів, безпеки для життя та здоров’я споживачів і рівня торговельного обслуговування.

  Заступниця начальниці управління – начальниця відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Ольга Баюк дала інтерв’ю телеканалу МТРК «Місто». 

  19 липня 2023 року спеціалістами відділу контролю у сфері торгівлі, робіт і послуг управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області у приміщенні Хмельницької міської ради проводився прийом громадян.

сайт зроблено в adgrafics