Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

 

26 квітня 2022 року спеціаліст управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області взяв участь в спільному засіданні робочої групи з питань охорони та відтворення водних біоресурсів.

Чим частіше ви буваєте на природі з домашнім улюбленцем, тим більше уваги слід йому приділяти після прогулянки. Адже на тварину, як і на людину, там чекає небезпека – кліщі.

В період з 12 по 25 вересня 2021 року в Хмельницькій області проводилася кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу, шляхом розкидання приманок з вакциною із літаків АН-2. Розкидання приманок відбувалося над лісовими та польовими угіддями краю, поза територіями населених пунктів.

З 10 вересня 2021 року на території Хмельницької області проводиться пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин шляхом розкидання приманок з вакциною з літаків АН-2.

  08 вересня 2021 року заступник начальника управління – начальник відділу організації протиепізоотичної роботи управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Ігор ГУЗАР взяв участь у програмі «В полі зору» українського радіо «Поділля центр».

Що це за хвороба? Бабезіоз (піроплазмоз) собак набуває останнім часом все більш масовий характер. Рівень захворюваності підвищується у зв’язку з низьким санітарним станом територій вигулу собак та широким розповсюдженням переносників хвороби – кліщів.

29 липня 2021 року представник Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області взяв участь у спільній нараді Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства щодо розгляду питання відкриття полювання на пернату дичину в сезоні 2021 року. Також серед запрошених були працівники державної лісової охорони, користувачі мисливських угідь та інші зацікавлені організації. 

Лептоспіроз (водяна гарячка, лугова гарячка, болотна гарячка) – це гостре природно-осередкове інфекційне захворювання, яке викликається різними штамами лептоспір, характеризується поліморфізмом клінічних проявів і вираженим інтоксикаційним синдромом. Хворіють на цю недугу як люди, так і тварини.

Чим частіше ви буваєте на природі з домашнім улюбленцем, тим більше уваги слід йому приділяти після прогулянки. Адже на тварину, як і на людину, там чекає небезпека – кліщі.

Здорова птиця є окрасою двору. Поважні гуси, голосисті качки, метушливі кури й величаві індики викликають масу позитивних емоцій, вселяють рівновагу і впевненість у благополуччі.

сайт зроблено в adgrafics