Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

16 листопада 2023 року спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, Хмельницької обласної державної лікарні ветеринарної медицини та Хмельницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби проведено практичне навчання на тему: «Програма лабораторного контролю за сальмонельозом птиці на території Хмельницької області.

  14 листопада 2023 року під головуванням заступника голови Хмельницької ОВА Володимира Білика проведено чергове засідання Державної протиепізоотичної комісії при Хмельницькій обласній військовій адміністрації: «Щодо проведення відстрілу червоної лисиці для оцінки ефективності проведеної пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу».

  Заступник начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Ігор Гузар дав інтерв'ю 33 каналу стосовно проведення на території Хмельницької області пероральної вакцинації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

07 вересня 2023 року на базі Хмельницької обласної державної лікарні ветеринарної медицини було проведено нараду на тему: «Організація та проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Хмельницької області у 2023 році».

Сказ – це надзвичайно небезпечна інфекційна хвороба, яка супроводжується враженням центральної нервової системи.  Зараження людини сказом відбувається в основному через укуси хворою твариною чи внаслідок попадання її слини на свіжі поранення, подряпини шкіри або слизових оболонок. Тільки вчасно наданий комплекс антирабічної допомоги може вберегти постраждалих людей від смертельних наслідків.

10.05.2023 року спеціалісти Кам’янець-Подільського районного управління та начальники дільничних лікарень ветеринарної медицини взяли участь в засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кам’янець-Подільській районній військовій адміністрації з питання «Заходи з проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу».

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2008 року № 413 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення протиепізоотичних заходів, та переліку послуг спеціалістів ветеринарної медицини, які провадять ветеринарну практику, за здійснення обов'язкових або необхідних протиепізоотичних заходів та розмірів їх оплати» визначено, що лабораторно-діагностичні дослідження на американський гнилець, європейський гнилець, нозематоз, акарапідоз, вароатоз проводяться за рахунок коштів державного бюджету (безоплатно).

26 квітня 2022 року спеціаліст управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області взяв участь в спільному засіданні робочої групи з питань охорони та відтворення водних біоресурсів.

Чим частіше ви буваєте на природі з домашнім улюбленцем, тим більше уваги слід йому приділяти після прогулянки. Адже на тварину, як і на людину, там чекає небезпека – кліщі.

сайт зроблено в adgrafics