Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

 UGL3

but vs

but up

but zs

ZG

 

Чим частіше ви буваєте на природі з домашнім улюбленцем, тим більше уваги слід йому приділяти після прогулянки. Адже на тварину, як і на людину, там чекає небезпека – кліщі.

Здорова птиця є окрасою двору. Поважні гуси, голосисті качки, метушливі кури й величаві індики викликають масу позитивних емоцій, вселяють рівновагу і впевненість у благополуччі.

31 березня 2021 року проведено засідання міжвідомчої комісії з питань охорони та відтворення водних біоресурсів. У заході взяв участь представник Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Для забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території області, створення ефективного контролю за станом тварин, ранньої діагностики, лікування та профілактики інфекційних і незаразних хвороб тварин, з метою охорони здоров'я тварин та людей, а також забезпечення виробництва якісної і безпечної продукції тваринного походження спеціалістами ветеринарної медицини розпочинається комплекс обов’язкових весняних протиепізоотичних, лабораторно-діагностичних, лікувально-профілактичних заходів для тварин, що утримуються в особистих селянських господарствах. 

За 2020 рік проведено значний обсяг профілактичних щеплень, діагностичних і лабораторних досліджень. Плани протиепізоотичних заходів з основних показників в області в цілому виконано, завдяки чому у регіоні епізоотична ситуація є контрольованою.

В період 05 по 12 вересня 2020 року у Хмельницькій області проводилася кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу, шляхом розкидання приманок з вакциною із літаків АН-2. Розкидання приманок відбувалося над лісовими та польовими угіддями краю, поза територіями населених пунктів.

   Сьогодні, 11.09.2019 р., розпочато проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин на території Хмельницької області.Розповсюдження вакцини здійснюється шляхом розподілу принад за участю авіатранспорту по всій території області, окрім населених пунктів, водоймищ, авто- та залізничних шляхів, та місць проведення польових робіт.

   В період з 25 лютого по 1 березня 2019 року на території області у рамках реалізації проекту технічної допомоги «Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней» за ініціативою Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області проведено 9 семінарів-навчань.

25 січня 2019 року пед керівництвом Першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Кальніченко В.І. проведено спеціальне тренування обласної спеціалізованої служби із захисту сільськогосподарських тварин і рослин на прикладі змодельованої надзвичайної ситуації - спалаху африканської чуми свиней на території фермерського господарства Хмельницького району.

   В Хмельницькій області на виконання Програми "Забезпечення проведення протиепізоотичних заходів у Славутському районі на 2018-2020 роки" для комплектації ветеринарно-поліцейського поста виділено кошти в сумі 63 тис. грн., за які придбано намет, електрогенератор, контейнер (1000 л. куб.), мобільний біотуалет, дезкилимки, оприскувач, стіл, спальні мішки, крісла, розкладачку, комплекти зимового одягу.

сайт зроблено в adgrafics