Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

feromon1

Для виявлення стадій імаго багатьох видів лускокрилих, короїдів та стовбурних шкідників, щорічно в період вегетації сільськогосподарських культур і лісових насаджень, на елеваторах та зерносховищах з червня по жовтень спеціалістами управління фітосанітарної безпеки  Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області проводиться фітосанітарний моніторинг за допомогою феромонних пасток. 

feromon2

Перевага феромонного моніторингу,  в порівняні з візуальним обстеженням, полягає в можливості виявлення шкідників при достатньо низькій чисельності. Залежно від біології комах для феромонного моніторингу використовуються пастки різних типів.Моніторингові обстеження феромонними пастками є надійним індикатором для визначення початку сезону розмноження шкідливих комах. Це дає можливість вчасно почати фітосанітарні заходи для локалізації і ліквідації шкідливих організмів.

Станом на  20.08.2017р., при проведенні обстежень посівів кукурудзи феромонними пастками , виявлено карантинний організм - західний кукурудзяний  жук   Diabrotica virgifera virgifera le Conte у с. Красноставці Чемеровецького району на двох полях загальною площею 57га та у п’яти  населених пунктах Волочиського району: с. Копачівка – одне поле площею 121га; м. Волочиськ – одне поле  площею 101га; с. Лозова – одне поле площею 140га; с. Гарнишівка – одне поле площею 50га та с. Криваченці – одне поле площею 65.га.

feromon3           

На уражених площах запроваджуюється карантинний режим, будуть проведені агротехнічні та хімічні заходи боротьби із цим шкідником.

Інформація про  усі результати обстежень феромонними пастками у 2017році буде розміщена на сайті, після їх завершення.

сайт зроблено в adgrafics