Звертаємо Вашу увагу на те, що в області на різноманітних рослинах проходить шкідливість білокрилки. Найбільш поширена білокрилка капустяна, яка харчується капустою, бур’янами з родини капустяних, кукурудзою, суницею тощо. За сезон розвивається від 4 до 6 поколіннях.
Личинки висмоктують сік рослин, що значно їх послаблює. В процесі висмоктування соку з рослин, білокрилки споживають його більше, ніж їм необхідно, а всі залишки виводять назовні, у вигляді цукристого нальоту. Це в свою чергу, створює сприятливі умови для розвитку сажкових грибів, що призводить до погіршення процесів газообміну в клітинах рослин. В них істотно сповільнюється фотосинтез. Складність боротьби з білокрилкою полягає в тому, що контактні препарати, які знешкоджують дорослих особин, не діють на личинок, тому що восковий кокон захищає їх від шкідливих впливів.
Для боротьби з білокрилкою на посівах застосовують інсектициди згідно «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні». Проти імаго також ефективне використання біопрепаратів. На невеликих площах на овочевих культурах можливим є застосування жовтих клейових пасток.
При роботі з засобами захисту рослин слід дотримуватись загальноприйнятих державних санітарних правил ДСП 8.8.1 та правил техніки безпеки.