Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

 UGL3

but vs

but up

but zs

ZG

 

Спеціалісти Хмельницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області щоденно проводять моніторинг дотримання суб’єктами господарювання карантинних обмежень, що передбачені відповідними постановами КМУ та вимогами тимчасових рекомендацій з профілактики коронавірусної хвороби Головного санітарного лікаря України.

19 квітня 2021 року спеціалісти Білогірського управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області провели позапланову перевірку ТОВ НВА «Перлина Поділля» на фермі с. Жижниківці з метою постановки на профілактичний карантин 68 голів ВРХ (нетелі), що плануються для подальшого експорту до Республіки Казахстан.

16 квітня 2021 року під головуванням начальника Волочиського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Миколи Микуляка проведено навчання на тему: «Молоко. Державний контроль. Показники безпеки». На заході були присутні керівники молочно-товарних ферм, обліковці молока ПП «Аграрна компанія 2004» та ТОВ «Волочиськ Агро», заступник керівника департаменту молочного скотарства ПП «Аграрна компанія 2004». Під час розмови було обговорено питання:

14 квітня 2021 року під керівництвом директора Департаменту розвитку промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької обласної державної адміністрації Олега Омелянюка відбулася робоча зустріч з метою обговорення проблемних питань, які стримують розвиток сімейних молочних ферм та впливають на можливість скористатися державними програмами в повному обсязі.

Незабаром з підвищенням температури на посівах озимих культур з’явиться дуже багато бур’янів.На сьогодні жодного аграрія не потрібно переконувати в доцільності проведення агротехнічних заходів щодо контролю бур’янів у посівах сільськогосподарських культур.

Відповідно до пунктів 59,60 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року (зі змінами), Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області надає інформацію про результати проведення конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «Б», проведеного відповідно до наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області від 01 квітня 2021 року № 88-к «Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби»:

Спеціалісти Городоцького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області продовжують проводити комплекс профілактичних заходів з метою попередження поширення захворювань на гостру респіраторну хворобу СOVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Відповідно до наказу Держпродспоживслужби України від 17.06.2016 № 159 «Про забезпечення виконання основних напрямків державної політики у сфері захисту рослин, надання інформації щодо діяльності управлінь Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в областях» та з метою визначення чисельності шкідників у місцях зимівлі, виживання їх морфологічного стану спеціалісти управління фітосанітарної безпеки з 1 по 15 квітня цього року провели весняні контрольні обстеження.

Основним завданням фахівців в галузі фітосанітарного регулювання є недопущення ввезення та розповсюдження карантинних та регульованих некарантинних організмів. Регульовані некарантинні – це організми, присутність яких не допускається у насіннєвому та садивному матеріалі.

сайт зроблено в adgrafics