Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

 UGL3

but vs

but up

but zs

ZG

 

З метою посилення державного контролю за дотриманням гігієнічних вимог щодо забезпечення безпечності харчових продуктів тваринного походження, спеціалісти Кам’янець-Подільського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області перевірили роботу офіційних лікарів, яким надано повноваження здійснення окремих заходів державного контролю харчових продуктів тваринного походження на забійних підприємствах ФОП Черкашина Л. С. (офіційний лікар Муляр Л. Ю) с. Вербка та ТОВ «Д-Трейд» (офіційний лікар Шопа А. Д.) с. Руда Кам’янець-Подільського району. 

24-25 липня на стадіоні ДЮСШ № 3 по вул. Прибузькій 3/1 в місті Хмельницькому була проведена Національна виставка собак усіх порід «Поділля 2021», «Кубок Хмельницького». Виставку проводила Громадська організація «Артеміда-Дог» та Всеукраїнська громадська організація «Кінологічна спілка України».

23 липня 2021 року під головуванням начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Василя ГРУШКА проведено відеонараду на тему: «Підсумки роботи Держпродспоживслужби області за І півріччя 2021 року. Основні завдання на ІІІ квартал 2021 року».

З 16 липня 2021 року набули чинності зміни до закону України «Про державну службу», зокрема щодо поповнення переліку інформації для участі особою у конкурсі копією державного сертифікату про рівень володіння державною мовою або витягом з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою.

Відповідно до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», доручення Прем’єр-Міністра України Дениса Шмигаля від 08.06.2021 за №12313/40/1-21 та доручення голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Владислави Магалецької від 16.06.2021 №01-33/20 спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області було здійснено позаплановий захід державного нагляду (контролю).

Кондиціонер в офіс – це і є один із способів створення в ньому оптимального температурного мікроклімату. Він повинен проходити регулярне очищення від пилу. Необхідний і оптимальний рівень вологості (близько 60 відсотків).

Спеціалісти Шепетівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області провели обстеження мисливських угідь щодо епізоотичного благополуччя у зв’язку з відкриттям сезону полювання на пернату дичину.

Інформуємо операторів ринку, що займаються реалізацією та обігом пластикового посуду стосовно отримання повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF від 12 липня 2021 року № 2021.3552-fup 3. Виявлено погіршення органолептичних показників їжі при контакті з пластиковими чашками SINSAY, що експортувались з Китаю (виробник: LILING KALRING HOUSEHOLD CERAMICS CO., SUN JIA WAN LILING HUNAN) через Польщу (відправник: LPP SA, Pruszcz Gdanski) до України.

сайт зроблено в adgrafics