Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

children cold

   За результатами проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) з питань дотримання законодавства щодо безпечності та якості харчових продуктів на харчоблоці по приготуванні їжі в дошкільному навчальному закладі (ясла – садок) комбінованого типу №6 "Райдуга", за адресою: м. Нетішин, Славутського району, Хмельницької області

- начальником Славутського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Колесник Л.В., заступником начальника-начальником відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Самолюком Г.С., лікарем з загальної гігієни відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Козирою О.В., провідним фахівцем відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ольшановською Л.П. було виявлено значну кількість порушень щодо вимог чинного законодавства.
   Рішенням Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області тимчасово з 06.10.2018 року призупинено виробництво/обіг харчових продуктів на харчоблоці по приготуванні їжі в дошкільному навчальному закладі (ясла – садок) комбінованого типу №6 "Райдуга" до усунення виявлених порушень вимог чинного законодавства про харчові продукти.
   Оператору ринку надано припис про усунення виявлених порушень гігієнічних вимог щодо безпечності та якості харчових продуктів.

сайт зроблено в adgrafics