Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

   В Головному управлінні 27 вересня відбулись спільні навчання спеціалістів відділу контролю в сфері насінництва та розсадництва ГУ ДПСС і фахівців ДУ «Хмельницька обласна фітосанітарна лабораторія».

   Під час лекційної частини заходу учасники заслухали доповіді Світлани Салабай – заступника начальника відділу правового забезпечення та Олександра Майдана – завідуючого сектору інформаційних технологій та захисту інформації, зокрема, щодо:
- послідовності дій посадових осіб органу державного нагляду (контролю) під час проведення планової та позапланової перевірки передбачених Законом України "Про основні засади державного нагляду (контролю) в сфері господарської діяльності".       Розглянуто терміни здійснення та процес документування заходу державного нагляду (контролю), обговорено відмінності планового та позапланово заходів нагляду (контролю);
- порядку здійснення процедури відеофіксації під час заходів державного нагляду (контролю). Надано практичні поради, проведено інструктаж та продемонстровано роботу з засобами відеофіксації.
   На практичних заняттях опрацьовано низку важливих питань з заповнення Акту за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері насінництва та розсадництва. Крім того, обговорено проекти постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері насінництва та розсадництва та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» та наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю) у сферах насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин».
   Розглянуто Порядок арбітражного (експертного) визначення посівних якостей насіння і садивного матеріалу та Порядок оформлення заяв для проведення арбітражного визначення. Відбір контрольних проб насіння під час здійснення заходів нагляду (контролю).
   Здійснено обговорення порядку знищення насіння, що не може бути використане на продовольчі, кормові та інші цілі та садивного матеріалу, який не може бути використаний для створення багаторічних насаджень або в інших цілях.
В ході навчань директор ДУ «Хмельницька обласна фітосанітарна лабораторія» Вадим Галюк ознайомив з роботою відділу визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу. За результатами навчань підведено підсумки та визначено завдання щодо співпраці на перспективу.
З метою перевірки змісту та закріплення отриманих знань, спеціалісти відділу пройшли тестування з основних питань в сфері насінництва та розсадництва, які розглядались під час навчань.

IMG 20180927 102041IMG 20180927 102148IMG 20180927 120239IMG 20180927 123817

сайт зроблено в adgrafics