Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

   Без опалювальних батарей в нашому сучасному світі нікуди. Вони створюють необхідний затишок і комфортну атмосферу абсолютно для всіх членів сім’ї! І щоб зробити правильний вибір, і купити батареї опалення, необхідно розібратися якими вони бувають, і яку користь несуть.

   Радіатори опалення діляться на кілька типів: чавунні, алюмінієві, сталеві, масляні і теплоконтурні . Кожен з видів має свої переваги та недоліки.
Наприклад, чавунні радіатори поступово виходять з ужитку сучасних сімей, все більше і більше подібні батареї асоціюються з нашими бабусями і дідусями, старими будинками. Але, їх незаперечною перевагою є те, що вони призначені для обігріву величезної житлової площі. Плюс, не можна не розуміти, що термін їх служби досить великий. Правда, проводити обслуговування даних батарей буде досить складно.
   Радіатори алюмінієвого типу дуже легкі і добре проводять тепло. Вони досить компактні і відмінно нагрівають приміщення. Підходять для невеликих квартир і затишних вечорів. Важливо пам’ятати, що радіатори діляться на цілісні і секційні. Від цього залежить ряд важливих чинників.
   Сталеві радіатори панельного типу мають незаперечну перевагу перед своїми побратимами: завдяки висоті і ширині панелей можна регулювати кількість теплової потужності, що на 100% створить ідеальну атмосферу в домі. Але найміцнішими вважаються радіатори секційного типу, що природно створює величезну вартість на ринку і малу популярність серед клієнтів. Хоча в цій лінійці радіаторів найдорожчими є батареї зі сталі трубчастого виду. Плюсами таких батарей можна назвати те, що ймовірність протікання мінімізована.
   Напевно, кожному відомий масляний радіатор. Конструкція його проста: корпус, масло і елемент нагріву. Природно, що і ціна у такої батареї відповідна. Хоча не можна применшувати і її плюси: компактність і нагрів навколишнього повітря.
   Теплоконтурні батареї працюють за принципом парового опалення. Це один з найбільш ефективних видів опалення, відомого протягом більш ніж століття. Дуже цікаво, що в процесі виготовлення даного виду опалення було збережено всі незаперечні переваги парового опалення, недоліки ж, навпаки, були усунені. Система парового опалення дозволяє досить швидко нагріти житлове приміщення і створити комфортну атмосферу.

сайт зроблено в adgrafics