Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

      З метою злагодження спільних дій та своєчасного реагування відповідних служб на надзвичайні ситуації 07 серпня 2018 року на базі вольєру для диких свиней, що належить ДП «Ізяславське лісове господарство» було проведено навчання-тренінг з моделювання виникнення африканської чуми свиней.

 

     В навчанні взяли участь голова райдержадміністрації Яцков Б. О., працівники Ізяславського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, Ізяславської районної державної лікарні ветеринарної медицини, Шепетівської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби, Ізяславського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області та Ізяславського відділення поліції Славутського відділу Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області.

     В ході навчання-тренінгу було здійснено виїзд групи швидкого реагуваннядля з’ясування епізоотичної ситуації на місці та проведення епізоотичного розслідування з метою встановлення джерел і шляхів можливого занесення збудника хвороби, визначення меж можливого епізоотичного осередку і вжиття заходів щодо недопущення поширення збудника хвороби за його межі. Відпрацьовано розгортання мобільного ветеринарно-карантинного поста, встановлення дезбар’єрів і заборонних знаків, проведення дезінфекції у спалаху хвороби та спалювання трупів загинувших свиней. Також, проведено розтин трупа дикого кабана, з метою вивчення патологічних змін і постановки попереднього діагнозу та відібрано зразки патологічного матеріалу для подальших лабораторних досліджень.

     Після закінчення практичної частини учасниками було обговорено проведене навчання та розглянуто питання щодо порядку здійснення профілактичних заходів з недопущення захворювання свиней на АЧС, необхідні охоронно-карантинні заходи у випадках прояву хвороби серед свиней в господарствах різних форм власності, у тому числі в дикій фауні та оздоровлення їх від АЧС.

    0102030405060708101112

Начальник

Ізяславського РУ ГУДПСС

в Хмельницькій області                                                                             Воленюк Ю. М.

сайт зроблено в adgrafics