Телефон: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

un24

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

   На ринку сьогодні є два типи мобільних телефонів: звичайні кнопочні телефони і смартфони.

   Перший тип є дуже простим у дизайні та функціонуванні. Він чудово підходить для здійснення дзвінків і відправки текстових повідомлень. Ціна на такі телефони наразі є абсолютно доступною для більшості користувачів. Зумовлено це тим, що можливості таких телефонів є мінімальними, а тому вони чудово підходять для дітей віком до 8 років. Кнопочні телефони прості у використанні, і, як правило, не мають функції доступу в Інтернет.

   Другий тип – смартфони – вже встигли витіснити перший тип. Ці мобільні телефони коштують дорожче, і зазвичай мають сенсорний екран, камеру, доступ в Інтернет та безліч інших корисних функцій, які спрощують наше життя та полегшують виконання повсякденних завдань.  Смартфони дозволяють здійснювати багато речей, які підходять для дітей старшого віку – це і робота з ігровими та офісними додатками, і спілкування в соціальних мережах, і веб-серфінг в Інтернет-просторі. І саме з цієї причини, смартфони не підходять для дітей молодшого віку.

Чи варто купувати телефон з можливістю доступу в Інтернет?

   Для багатьох батьків найбільше занепокоєння у телефонах (хоча і не тільки в них) викликає ймовірність доступу до мережі Інтернет. І таке занепокоєння не є безпідставним, адже дитина може запросто відвідувати веб-сторінки, які бачити їй не потрібно. В телефонах доступ до Інтернету стає можливим у двох випадках: якщо є підтримка функції Wi-Fi, або ж функції 3G. Мобільні телефони з Wi-Fi підключаються до Інтернету через домашню Wi-Fi мережу, або у точці доступу Wi-Fi зони. Мобільні телефони з 3G можуть підключатись до Інтернету у будь-якому місці. Якщо у Вашої дитини вік до 8 років, радимо все ж таки зупинитись на телефоні, у якого відсутня можливість доступу в Інтернет. Навряд чи він йому конче необхідний. А Ви будете спокійні, що Ваше чадо не проводить весь вільний час у «всесвітній павутині» на невідомих веб-джерелах.

Щодо інших характеристик, то важливими критеріями вибору телефону для дітей до 8 років є:

  1. Дисплей телефону. Він повинен бути досить великим і не перенапружувати очі дитини.
  2. Хороша батарея. В режимів розмов телефону повинно вистачити на 5-6 годин.
  3. Гучна поліфонія. Мелодія дзвінка повинна бути досить гучною, щоб дитина завжди чула вхідний дзвінок.

А якщо я куплю своїй дитині смартфон?

У такому випадку зверніть увагу на наступні поради:

  1. Переконайтесь, що GPS-навігатор на телефоні вимкнений. Чужі люди не повинні знати, де знаходиться Ваша дитина.
  2. Також вимкніть Bluetooth для запобігання небажаних з’єднань з розташованими поруч пристроями. Поясніть дитині, що вона не повинна приймати повідомлення від незнайомців, якщо у неї все ж таки включений Bluetooth.
  3. Важливо також попередити дитину про те, що встановлення нових додатків на телефоні коштує грошей. Тому завантажувати що-небудь з магазину додатків не варто, а краще звернутись по допомогу до батьків, щоб вони власноруч встановили бажану гру.
  4. Wi-Fi краще вимкнути, і найкраще, якщо Ви не будете показувати дитині, де можна включити цю функцію назад.
  5. Більшість сучасних смартфонів дають можливість створювати додаткові профілі для кожного окремого користувача. Що це дає? У Вашої дитини буде свій особистий профіль, в якому для користування будуть доступні тільки ті програми та додатки, які Ви там самі встановите, а також ті функції, які Ви вкажете у налаштуваннях.

   Дітям старшого віку (14-15 років) Ви можете вже передати право самостійнообирати смартфон.  Дуже часто в такому віці вони вже краще розбираються, якімоделі телефонів є хорошими, а які ні. Питання лише в ціні, але завжди можназнайти модель, яка буде задовільняти і Вас у категорії «ціна», і дитину у категорії«якість». Основними критеріями телефонів тут будуть відеокамера, підтримкафункцій Wi-Fi і 3G, оперативна пам’ять не менше 2 Гб, внутрішня пам’ять неменше 16 Гб, потужна батарея. Обговоріть з дитиною разом, що він очікує відтелефону івідправляйтесь разом за покупками.

сайт зроблено в adgrafics