Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

Шановні оператори ринку харчових продуктів!

   Відповідно до вимог ст. 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням вимог законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринницького походження, здоров’я та благополуччя тварин» від 18.05.2017 № 2042-VІІІ, передбачена відповідальність за порушення встановлених законодавством гігієнічних вимог до виробництва та/обігу харчових продуктів.

   При проведені заходів державного нагляду (контролю) у ІІ кварталі 2018 року інспекторами Держпродспоживслужби в Хмельницькій області було виявлено ряд порушень вимог чинного законодавства операторами ринку та вжиті заходи, а саме:
   1) за порушення встановлених законодавством гігієнічних вимог до виробництва та/обігу харчових продуктів, у зв’язку із існуванням загрози для життя та здоров'я людей видане Рішення про тимчасове призупинення виробництва та/або обігу харчових продуктів в закладі громадського харчування та винесено постанову про накладення штрафу у розмірі 37230,00 грн.
   2) за невиконання законних вимог (припису) щодо усунення порушень законодавства, фізичну особу-підприємця, що здійснює реалізацію харчових продуктів, притягнуто до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу у розмірі 18615,00 грн. та видано припис про усунення порушень гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами.
   Разом з тим інформуємо Вас про те, що Головним управлінням Держпродспоживслужби в Хмельницькій області посилений контроль за функціонуванням операторів ринку.

сайт зроблено в adgrafics