Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

   Абсолютно в кожній хаті чи квартирі має бути хороше освітлення. Домогтися цього можна, якщо встановити стельову люстру. Однак для того, щоб освітлення приносило комфорт і затишок у Ваш будинок, слід дуже ретельно підійти до вибору люстри. Існують деякі основні критерії для правильного вибору:

• відповідний стиль;
• правильний розмір;
• кількість лампочок;
• розмір цоколя.
   Якщо спиратися на ці основні критерії, то можна вибрати найбільш підходящу люстру для Вашого житла. Варто зазначити, що на даний час є великий вибір освітлювальної апаратури - дизайнерські моделі, які можуть чудово доповнити будь-який інтер’єр.
Стиль люстри
   Перед тим, як зробити покупку, необхідно зрозуміти, який стиль у Вашій кімнаті. Адже якщо освітлювальний прилад буде дуже виділятися з загальної гармонії, то це буде виглядати досить не гарно. Тому слід оглянути кімнату і зрозуміти, який саме тип люстри може максимально лаконічно вписуватися в інтер’єр Вашої кімнати. Не важливо, класичного стилю буде Ваш освітлювальний прилад або з дизайнерськими нотками, найголовніше, щоб колірна гамма і відтінки плафонів гармоніювали з шпалерами і гардинами.
Вибір відповідного розміру
   Розмір люстри також дуже важливий, адже висота стель в різних квартирах може істотно відрізнятися один від одного. Тому варто враховувати цей фактор, коли будете вибирати люстру. Якщо кімната невелика, то слід зупинити свій вибір на невеликих моделях.
Кількість лампочок
   Варто враховувати і те, на скільки лампочок розрахована люстра, адже якщо Ви плануєте встановити її на кухні або в робочому кабінеті, то необхідно купувати люстру з максимальною кількістю лампочок - це дозволить наситити кімнату необхідною кількістю світла.
Розмір цоколя
   В деяких люстрах розмір цоколя не стандартний, а набагато менший. Це звичайно не зможе вплинути на якість роботи самої люстри, однак подібні лампочки буде знайти набагато складніше.

сайт зроблено в adgrafics