Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

 

За 5 місяців 2016 року Управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області здійснено 26 перевірок суб’єктів господарювання згідно звернень громадян та інших юридичних осіб, з яких 6 перевірок проведено за участю інших державних органів і громадських організацій.

 

За 5 місяців 2016 року Управлінням захисту споживачів одержано 278 заяв, скарг та пропозицій, з них 78 надійшло письмово, 200 прийнято спеціалістами на особистому прийомі, 16 - з урядової „гарячої лінії” та з „гарячих ліній” ОДА та 2 - надіслано повторно.

Із 258 розглянутих звернень, 223 звернень за результатами розгляду вирішені (задоволені) на користь споживачів. В результаті розгляду звернень громадян споживачам було повернуто коштів на суму 74,836 тис. грн.

Значна увага в Управлінні приділяється просвітницькій роботі та висвітленню результатів роботи у ЗМІ.

За 5 місяців 2016 року спеціалісти Управління брали участь у заходах за участю громадськості Хмельницької області та висвітлювали у ЗМІ - пресі та на сайті основні положення законодавства про захист прав споживачів.

Протягом звітного періоду здійснено 22 виступи, з них: проведено 6 лекцій, 2 публікації в друкованих засобах масової інформації, 3 публікації в електронних виданнях, 11 телепередач.

Відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області в ІІІ кварталі 2016 року проведено 18 планових виїзних перевірок характеристик продукції у її розповсюджувачів та 2 позапланові перевірки, відповідно до Закону України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції" на підставі повідомленнь про продукцію, що не відповідає встановленим вимогам та/або становить серйозний ризик.

Під час здійснення перевірок характеристик продукції: дитячого одягу та взуття; ігр та іграшок дитячих; приладів, що працюють на газоподібному паливі, відділом ринкового та метрологічного нагляду перевірено 794 одиниці продукції на суму 329,371 тис.грн., з яких 328 одиниць продукції на суму 20,549 тис.грн. не відповідають встановленим вимогам.

За результатами перевірок суб'єктам господарювання видано 9 Рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів щодо обмеження надання продукції на ринку шляхом усунення формальної невідповідності.

За розповсюдження іграшок, що не відповідають вимогам Технічних регламентів до суб'єктів господарювання застосовано штрафні санкції, згідно Закону України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції" в сумі 8,925 тис.грн. В добровільному порядку сплачено в 5,100 тис.грн.

сайт зроблено в adgrafics