Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

 

Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби Чемеровецького району провели обстеження 10 сільських водогонів, були виявлені порушення санітарних норм і правил їх експлуатації. Головам сільських рад надані пропозиції по усуненню недоліків. В складі робочої групи, обстежені 7 підприємств торгівлі. Виявлені порушення санітарних норм і правил. Надані пропозиції по усуненню недоліків. Проведені бесіди про необхідність дотримання санітарних норм та правил при реалізації харчових продуктів і сировини.

Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби Славутського району в складі робочої групи провели обстеження об’єктів торгівлі в с. с. Крупець і Стригани. За даними результатів обстеження складена довідка і направлена голові Славутської РДА до відома і реагування.

Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби Кам’янець-Подільського району в складі робочої групи провели обстеження 25 підприємств торгівлі та 1 заклад ресторанного господарства, виявлені порушення санітарних норм і правил. Відсутні особові медичні книжки, порушуються умови реалізації хліба, та хлібобулочних виробів, відсутнє маркування інвентарю. Надані пропозиції.

Також в складі робочої групи проведено обстеження 2 об’єктів централізованого водопостачання, розташованих на території Гуменецької об’єднаної територіальної громади. Виявлені порушення санітарно-технічного та санітарно-гігієнічного стану. Надані пропозиції.

Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в місті Хмельницькому провели 2 позапланових перевірки суб’єктів господарювання за заявами (з метою проведення державної акредитації закладу (освітня діяльність) та отримання ліцензії на провадження медичної практики.

Фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби Білогірського району проведені обстеження 26 операторів ринку ( заклади торгівлі ) на території 13 сільських рад. Виявлені порушення вимог діючого законодавства. Проведені бесіди з операторами ринку та дані рекомендації по ліквідації виявлених недоліків.

Фахівці взяли участь у комісії по перевірці санітарного стану та благоустрою територій 11 сільських та селищних рад.

Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства територіального управління Держпродспоживслужби Полонського району, за зверненням начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту, провели  позапланову перевірку готовності до роботи , після реконструкції навчального дошкільного закладу «Добросвіт» с. Ганнусине, Полонської міської ради ОТГ. Виявлені недоліки, надані пропозиції.

Разом з поліцією проведено рейд щодо дотримання ветеринарно-санітарних правил при реалізації харчових продуктів тваринного походження. На стихійному ринку смт. Понінка, виявлено 2 осіб, що проводили реалізацію м’ясних виробів без відповідних документів. Накладено 2 штрафи, реалізація заборонена.

Проведений інспекторський нагляд за дотриманням ветеринарних і санітарних вимог на 4 пунктах заготівлі молока. Встановлено, що на даних пунктах закупівлі молока порушуються вимоги ветеринарно- санітарних правил, на завідуючих пунктами накладені штрафи.

Фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби Новоушицького району в складі робочої групи проведені обстеження 10 об’єктів торгівлі на території селища. Підготовлено пропозиції власникам об`єктів, щодо усунення виявлених порушень.

У територіальних управліннях Держпродспоживслужби області, фахівцями відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства продовжують коректуватися перспективні меню дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх навчальних закладів, а також режимів навчання і виховання навчально-трудового навантаження.

Проводиться робота по підготовці рішень щодо можливості видачі дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Розглядаються Паспорти на місця видалення відходів.

Продовжується робота по державній реєстрації суб’єктів господарювання всіх форм власності, які здійснюють виробництво, зберігання та реалізацію харчових продуктів.

Працівниками Держпродспоживслужби м. Старокостянтинова проведений семінар із кухарями та завучами загальноосвітніх навчальних закладів по організації харчування.

сайт зроблено в adgrafics