Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

Temperature

Шановні подоляни! 
Мікрокліматичні умови на робочому місці, у виробничих приміщеннях – один з важливих санітарно-гігієнічних факторів, від якого залежить стан здоров’я дорослої людини або дитини.

   Гарне самопочуття людини значною мірою залежить від забезпечення комфортного температурного режиму та вологості повітря у приміщенні. Порушення меж теплового режиму приміщення, який на думку медиків, складає від 18 до 20°С провокує погіршення здоров’я та загострення хронічних хвороб.
   Підвищення температури в кімнаті понад 24-25 °С може викликати головний біль, зниження уваги та працездатності. В умовах температури нижче 16-15 °С створюються всі умови для виникнення та загострення захворювань органів дихання (риніту, бронхіту, плевриту, пневмонії), м’язово-суглобового апарату та периферичної нервової системи (міозиту, ревматизму, невриту, радикуліту), а також загострення інших хронічних хвороб.
   Показником, який більш комплексно характеризує температуру повітря є відносна вологість. Нормальна відносна вологість в житлових приміщеннях в залежності від температури повітря коливається від 30 до 60 %. Слід пам’ятати, що як занадто вологе так і занадто сухе повітря стає причиною порушення здорового мікроклімату житла та виникнення захворювань дихальних шляхів, серцево-судинної системи, алергічних реакцій і дерматитів.
   Таким чином, неважко зрозуміти, що така проста річ, як підтримка на належному рівні температури та вологості повітря у житловому приміщенні, допоможе вам позбутися багатьох хвороб без дорогих хімічних пігулок та відновити сили під час здорового сну. Правильний мікроклімат життєво необхідний дітям, які значно легше ніж дорослі піддаються впливу негативних факторів навколишнього середовища.
   У спекотний день краще утриматися від виходу на вулицю від 10.00-11.00 години і до 15.00-16.00, коли сонце припікає найбільше.
   Особливо це стосується старших людей і тих, хто страждає від високого тиску. Не варто гуляти у цей час також із малими дітьми та немовлятами, інформує
Якщо ж ви таки вирішили вийти, то варто пам'ятати про те, що:
- перед виходом на вулицю треба нанести на відкриті ділянки шкіри крем, який захищає від ультрафіолетового проміння.
- одягнути той одяг, який не буде прилягати до тіла, а забезпечуватиме доступ повітря до шкіри. Найкраще одягати речі з натуральних тканин – бавовни, льону або шовку, а не штучних, які унеможливлюють доступ повітря до шкіри.
-не забудьте про головний убір – кашкет, панамку або легкий літній капелюх.
- візьміть з собою воду, варто періодично пити воду невеликим ковтками.
-уникайте тривалого перебування під відкритими променями сонця, намагайтесь перебувати у тіні.

сайт зроблено в adgrafics