Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

DSC042201

27.02.2018 в приміщені залу засідань Новоушицької районної державної адміністрації відбулося районне навчання керівників та спеціалістів  сільськогосподарських підприємств усіх форм власності та власників паїв.

Участь у заході взяли спеціалісти управління АПР, начальник районного управління ГУ ДПСС в області, представники торгівельних фірм, менеджери з продажу, керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств району та фермери.

З доповіддю виступила  головний спеціаліст  відділу контролю в сфері насінництва та розсадництва – О. Мутрук. У своєму виступі вона зупинилася на низці проблем, які наразі впливають на виробництво насіннєвого та садивного матеріалу. Зокрема, проаналізувала тенденцію зменшення кількості виробників насіння і садивного матеріалу, які занесені до Реєстру виробників та зменшення обсягів виробництва насіння сільськогосподарських культур, для подальшої їх реалізації. Довела до відома присутніх  основні зміни в законодавстві у сфері насінництва та розсадництва. 

Особливу увагу було приділено  питанням: Що потрібно знати при закупівлі насіння і садивного матеріалу? Якими мають бути документи на закуплене насіння?  Правила   проведення  сертифікації   насіння і садивного матеріалу, ознайомлення з Реєстрами  виданих Сертифікатів, Реєстром виробників насіння та садивного матеріалу, Реєстром сортів рослин придатних для поширення, тощо. Доповідачка звернула увагу керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств району що, введення в обіг насіння та садивного матеріалу без сертифікації є порушенням норм Закону України «Про насіння та садивний матеріал», а особи, винні в порушенні законодавства у сфері насінництва та розсадництва, несуть відповідальність згідно із законом.

 

сайт зроблено в adgrafics