Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

 UGL3

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

 

23 лютого відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради відділу містобудування та архітектури облдержадміністрації під головуванням головного архітектора області Ірини Дунаєвської.

На порядок денний було винесено розгляд матеріалів генерального плану населеного пункту Кременчуки Красилівського району Хмельницької області та  генеральних планів населених пунктів Губча, Мальки, Партинці, Зеленці Губчанської сільської ради Старокостянтинівського району Хмельницької області.

В даному заході від Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області прийняли участь начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Баланюк І.М.  і  заступник начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  Габрикевич М.І.

В ході обговорення представлених генеральних планів населених пунктів було висловлено ряд зауважень та пропозицій. Так, начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Баланюк І.М.  акцентував увагу на необхідності дотримання містобудівних умов та вимог, що стосуються розташування та будівництва кладовищ.

4564567

678678

6786789

сайт зроблено в adgrafics