Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

8 лютого під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного відбулось засідання комісії з вибору місць для будівництва нових і розширення діючих санаторно-курортних і оздоровчих закладів на території курорту Сатанів. В засіданні комісії прийняв участь начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Баланюк І.М.

sat1

Сатанів має статус курорту державного значення згідно постанови Кабінету Міністрів України від 16.10.1992 року №591 «Про затвердження Положення про курорт Сатанів», проте окремого рішення про оголошення Сатанова курортом саме державного значення Кабінетом Міністрів України не приймалося.

Згідно ст. 8 Закону України «Про курорти», підготовку та подання клопотань про оголошення природних територій курортними можуть здійснювати центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування або інші зацікавлені підприємства, установи, організації та громадяни.

sat2

Тому наразі здійснюється робота з підготовки пакету документів для подання клопотання щодо оголошення природної території курорту Сатанів Хмельницької області курортом державного значення.

У ході засідання визначено кроки, які необхідно здійснити для популяризації даного курорту.

сайт зроблено в adgrafics