Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

06.02.2018 року, під керівництвом голови Дунаєвецької РДА, відбувся семінар-навчання на тему: «Впровадження системи НАССР на підприємствах громадського харчування та на  переробних підприємствах» в якому взяли участь оператори ринку харчових продуктів Дунаєвецького району (переробної промисловості, об’єктів громадського харчування, представників дошкільних та шкільних навчальних закладів, оздоровчих та лікувальних установ, керівництва ОТГ району).

Доповідачі семінару – спеціалісти головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, державного підприємства «Хмельницькстандартметрологія» висвітлили практичні питання впровадження системи НАССР, ознайомили операторів ринку з вимогами законодавства у сфері безпечності харчових продуктів. У відеоролику було показано кращі  виробничі практики, що застосовуються у сфері безпечності харчування як у нашій країні так і за кордоном.

Семінар пройшов у формі діалогу операторів ринку та  спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби та «Хмельницькстандартметрологія».

32

11

42

52

21

сайт зроблено в adgrafics