Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

 

У територіальних управліннях області, фахівцями відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства розглядаються та коректуються перспективні плани меню дошкільних та загальноосвітніх закладів. Робота продовжується.

Проводиться Державна реєстрація суб’єктів господарської діяльності всіх форм власності, які здійснюють виробництва, зберігання та реалізацію харчових продуктів.

В Дунаєвецькому районі фахівцями відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства проведено моніторингове обстеження 9 закладів торгівлі, Кам’янець – Подільському районі - 20 закладів торгівлі та ресторанного господарства. Виявлені порушення вимог санітарних правил. З операторами ринку в ході перевірки проведено бесіди про необхідність дотримання санітарного законодавства та надані рекомендації по ліквідації виявлених недоліків.

Проведено обстеження комунального водогону та очисних споруд КП «Житловик» смт. Стара Ушиця Староушицької селищної ради, виявлені порушення, надані пропозиції.

Проведено обстеження ринку м. Полонне щодо дотримання суб’єктами торгівлі ветеринарно-санітарних та протиепідемічних заходів при реалізації продуктів тваринного походження, виявлені порушення умов зберігання і реалізації ковбасних виробів. Накладено 2 штрафи.

В Старокостянтинівському районі, згідно зі зверненням головного лікаря КЗ «Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» проведено обстеження 4 амбулаторій та 20 ФАПів;

В Білогірському, Городоцькому, Славутському, Старокостянтинівському районах області фахівцями відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства продовжувались обстеження загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів до роботи в новому навчальному році. Виявлені порушення, надані пропозиції по усуненню недоліків.

По результатах обстежень дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних закладів міст та районів області з питань підготовки навчальних закладів до нового 2016-2017 навчального року підготовлено та направлено доповідні в міськради, райдержадміністрації та районні ради начальникам управлінь освіти і науки.

При Білогірській РДА відбулась колегія по підготовці навчально-виховних закладів району до роботи у новому 2016-2017 навчальному році.

Фахівцями управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства проводиться санітарно – освітня робота.

сайт зроблено в adgrafics