Телефон: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

un24

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

Відділ ринкового та метрологічного нагляду

За період з 09.01.2018р. по 12.01.2018р.відділом ринкового та метрологічного нагляду ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області проведено 3 позапланові невиїзні перевірки характеристик продукції відповідно листа Держпродспоживслужби України за ланцюгом постачання. Проводиться опрацювання інших матеріалів перевірок.

Відділ захисту споживачів

За період з 05.01.2018р. по 12.01.2018р. відділом захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області  одержано 14 звернень громадян, з них:  6 письмових та 8 усних.

Із 14 розглянутих звернень громадян, 7 звернень за результатами розгляду вирішені (задоволені) на користь споживачів. За даний період споживачам повернуто коштів на суму 13,775 тис. грн.

Значна увага в відділі приділяється просвітницькій роботі та висвітленню результатів роботи в ЗМІ та на сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Протягом звітного періоду на сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області в рубриці „Поради споживачам” надана 1 публікація на тему „Роз’яснення ст. 8 Закону України „Про захист прав споживачів”.

Фітосанітарна безпека

Спеціалістами  фітосанітарної безпеки за звітний період проведено фітосанітарний моніторинг на встановлення фітосанітарного стану посівів сільськогосподарських культур на заселення мишоподібними гризунами на площі 1224 га.

Разом з тим, управлінням проводився збір та аналіз інформації:

  • про хід робіт із захисту рослин та забезпеченність засобами захисту рослин в зимовий період 2018 року в господарствах області.
  • щодо здійснення фітосанітарного контролю імпортних об'єктів регулювання;
  • щодо експорту та реекспорту зернових і олійних культур за фактично 0146
  • орієнтовний щотижневий медіа-план діяльності управління;

Протягом тижня видано документи дозвільного характеру:

  • фіто санітарних сертифікатів -178екз,
  • карантинних сертифікати 46 екз.

Проведено інспектування та огляд:

  • транспортних засобів -302 одиниць:
  • насіння овочевих,квіткових,лікарських та газонних трав- 4 тонн;
  • зерна і зернопродуктів – 407 тонн.;
  • продукти харчування -1051,5 тонн;
  • технічних, олійних та інших матеріалів – 5025 тонн.;
  • свіжі овочі- 22 тонн;
  • лісоматеріалів  - 3922,2 м3
  • пиломатеріалів  - 185,7 м3,
  • пакувальної тари  з деревини –3978 одиниць;
  • вироби з деревини- 53 тонн;
  • інших об єктів регулювання- 12 тонн.

Подано в Департамент фітосанітарної безпеки насінництва та розсадництва« Річного звіту про проведені заходи із захисту рослин від шкідників, хвороб та бур’янів на території області» та «Річного звіту про роботу у сфері карантину рослин».

Відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва

Продовжувалась робота з підготовки звітності про роботу відділу контролю в сфері насінництва та розсадництва у 2017 році до Держпродспоживслужби України.

Підготовлено та подано пропозиції щодо визначення завдань та ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців відділу на 2018р.

Здійснювався моніторинг підготовки насіння ярих культур агроформуваннями Хмельницької області та підприємствами внесеними до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2017.

Підготовлено та розміщено на сайті ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області інформацію щодо підготовки насіння господарствами Хмельниччини станом на 11 січня 2018 року.

Протягом звітного періоду проводилась роз’яснювальна роботи щодо змін законодавства у сфері насінництва та розсадництва, недопустимості використання не внесених до Державного реєстру сортів рослин придатних до поширення в Україні та Переліку сортів рослин Організації економічного співробітництва та розвитку, а також висіву генетично-модифікованих сортів сільськогосподарських культур до їх державної реєстрації та внесення в Державний реєстр генетично-модифікованих організмів.

Надавалась інформаційна допомога агроформуванням щодо ведення насінництва та додержання технологічних та методичних вимог насінництва, догляду за  насінницькими ділянками озимих культур.

Сектор реєстрації сільськогосподарської техніки

На обліку в Хмельницькій області знаходиться 43179 одиниць сільськогосподарської техніки.

За поточний період зареєстровано 35 одиниць техніки.

Знято з обліку 18 одиниць.

Відділ державного контролю

Спеціалістами відділу було опрацьовано та внесено до Державного реєстру потужностей операторів ринку, що здійснюють реалізацію харчової продукції 34 потужностей. Всього зареєстровано на території області 9882 потужностей.

Погоджено дозвіл на експорт:

  • однієї партії яєць курячих на  Молдову.

Надано дозвіл на переміщення однієї некомерційної тварини до Молдови.

Відділ безпечності харчових продуктів

Протягом тижня спеціалістами лабораторій ВСЕ на ринках в районах та містах області було проведено ветеринарно – санітарну експертизу 1390 туш ВРХ та свиней, інших видів тварин – 550, 1350 зразків молочних продуктів, 1300 зразків рослинної продукції, інших видів продукції – 2000. За результатами ВСЕ не допущено до реалізації 270 кг м’яса та субпродуктів по причині виявлення ехінококозу, метастронгільозу та стороннього запаху, 40 кг молочної продукції з причин механічного забруднення та фальсифікації, 180 кг. рослинної продукції.

За порушення ветеринарно-санітарного законодавства на ринках завідуючими ЛВСЕ було притягнуто до адміністративної відповідальності 5 осіб.

Відділ забезпечення протиепізоотичних заходів

Працівниками відділу опрацьовано 2 запити щодо епізоотичного благополуччя територій у зв’язку з переміщенням сільськогосподарських тварин  по території Хмельницької області.

Протягом тижня в ході роз’яснювальної роботи з профілактики АЧС  проведено 1302 бесіди, 17 сходів села, роздано 403 інформаційних матеріали, розклеєно 66 листівок, проведено 1 виступ по радіо та 1 по телебаченню

Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства

За звітний період проведено 5  комісійних  обстежень об’єктів. З них-  2 дитячих навчальних закладів, 3 об’єктів торгівлі.                     

Підготовлено  3 статті в місцеву пресу,   проведено 3 виступи на радіо.  

Взято участь в засіданні робочої групи  Хмельницької  ОДА  по формуванню «Програми поводження з твердими побутовими відходами  в Хмельницькій області  на 2018-2023р.р.»

Фахівцями управління та відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства міськрайонних та районних управлінь проводиться робота по розгляду документів та  підготовці рішень щодо можливості видачі дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, розгляд паспортів на місця видалення відходів, розгляд документів для видачи «Санітарного паспорту» на право експлуатації рентгенівського кабінету,  розгляд реєстрових карт,  аналіз плану виконання лабораторних  досліджень  під час здійснення державного контролю.

Проведений  державний санітарно-епідеміологічний контроль 24  вантажив на митницях призначення,  в тому числі  1 -  через «Єдине вікно».

Спеціалісти відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Дунаєвецького районного управління прийняли  участь в заняттях  з медпрацівниками та працівниками харчоблоків навчальних закладів Дунаєвецької  міської  ради,  Дунаєвецької  селищної ради ,  Маківської сільської ради  та    прочитали  лекції:  «Організація харчування дітей  в навчальних закладах з метою профілактики  спалахів харчових отруєнь та ГКІ» .

Спеціалісти відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства і відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії  Кам’янець - Подільського міськрайонного управління за участю  заступника сільського голови Колибаївської ОТГ  провели  нараду з директорами ЗОШ, завідувачами ДНЗ та медичним персоналом Колибаївської ОТГ з питань дотримання вимог Закону України  «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»,  Закону України    «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» при організації харчування і медичного  обслуговування дітей в організованих колективах.

Спеціалісти відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Шепетівського  районного управління прийняли  участь в семінар-нараді з медичними працівниками, працівниками харчоблоків  дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх закладів району на тему «Організація харчування дітей в ДНЗ та ЗОНЗ».

Спеціалісти відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  Красилівського  районного управління,  спільно з представниками Красилівської громади прийняли участь  в обговоренні питань  з наданням пропозицій, стосовно дотримання вимог чинного законодавства на ринку міськоопторга м. Красилів.

сайт зроблено в adgrafics