Телефон приймальної: (0382) 65-07-34
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 364-77-80, (050) 230-04-28
НА ЗАХИСТІ ЛЮДЕЙ,
ТВАРИН І РОСЛИН

un24

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 6897

На один день Миколаїв став центром професійного діалогу всієї системи Держпродспоживслужби. У роботі колегії взяли участь керівництво служби, начальники територіальних органів з усіх областей України, керівники міжрегіональних управлінь на державному кордоні, представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, ДП “АІРТ”, центрального апарату та Миколаївської обласної військової адміністрації.

6898

Вибір Миколаївщини був невипадковим. Через близькість до тимчасово окупованих територій півдня та зони бойових дій прибережні громади регіону продовжують жити в умовах постійних безпекових викликів. Попри це область працює, відновлюється та залишається прикладом стійкості.

Особливістю колегії 2026 року став новий формат роботи. Вперше практичний досвід роботи в умовах війни представили самі регіони. Сумщина та Донеччина поділилися власними напрацюваннями щодо забезпечення епізоотичного благополуччя, державного контролю та роботи з бізнесом під час воєнного стану.

6894

Попри кадровий дефіцит та постійні ризики, на Сумщині у 2025 році проведено понад 453 тисячі діагностичних досліджень та забезпечено понад 3,5 мільйона щеплень і обробок тварин. Донеччина ж продемонструвала, як система державного контролю може ефективно працювати навіть в умовах постійних обстрілів.

6895

Окремо під час колегії розглянули питання санітарно-епідемічного благополуччя населення та внутрішнього аудиту, які сьогодні охоплюють усю систему Держпродспоживслужби.

6896

сайт зроблено в adgrafics