
26 березня 2026 року спеціаліст Шепетівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області спільно з представниками Славутської територіальної громади взяв участь у комісійному обстеженні об’єктів децентралізованого водопостачання.
Захід проведено на виконання рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також відповідно до Плану її роботи на 2026 рік.
Під час обстеження встановлено, що в громаді вже складено графік проведення ремонту, очищення та дезінфекції колодязів громадського користування на 2026 рік. При цьому враховано недоліки, виявлені у попередньому році.
Наразі тривають роботи з благоустрою колодязів: упорядковуються їх наземні частини, облаштовуються підставки для відер та зручні підходи з твердим покриттям. Більшість колодязів накриті щільними кришками та забезпечені відрами для загального користування.

Водночас виявлено й окремі недоліки. Зокрема, на деяких об’єктах ще не завершено ремонт дашків і відмосток, не проведено очищення та дезінфекцію, а також відсутній виробничий лабораторний контроль якості питної води з частини колодязів громадського користування відповідно до санітарних вимог.
За результатами обстеження органам місцевого самоврядування надано рекомендації щодо усунення виявлених недоліків у найкоротші терміни.
Крім того, для працівників громади, які займаються благоустроєм колодязів, проведено інформаційну лекцію на тему: «Вода – це джерело життя».






