Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

30 жовтня, у режимі селекторної наради, відбулося планове засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Головував на засіданні перший заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко. В засіданні комісії прийняв участь начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Баланюк І. М.

Крім членів комісії, участь у засіданні взяли голови районних, міських (міст обласного значення) комісій з питань техногенно-екологічної безпеки, голови об’єднаних територіальних громад; керівники окремих відомств, установ області та інші запрошені.

ses 1

В продовження засідання присутні заслухали інформацію начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Ігоря Баланюка « Про стан забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я питною водою».

Ігор Михайлович зазначив, що враховуючи наявність на території області артезіанських свердловин, які не використовуються, зарезервованих, безгосподарних, а також у зв’язку з низькою водністю, доцільно провести обстеження таких свердловин, провести аналіз води на відповідність нормам для питного водопостачання, для забезпечення населення питною водою, особливо в сільській місцевості. Існує реальна можливість забезпечення сільських населених пунктів якісними підземними водами шляхом організації в них централізованого водопостачання із основних горизонтів підземних вод.

ses 2

Слід наголосити, що до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад віднесено забезпечення ефективного використання природних ресурсів. У випадку виявлення безгосподарної артезіанської свердловини відповідна сільська, селищна чи міська ради зобов’язані вжити заходів щодо взяття їх на баланс та утримання в належному стані.

сайт зроблено в adgrafics