Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

DSC 0216

Під головуванням начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Грушка Василя Пилиповича 26 жовтня 2017 року відбулася колегія Держпродспоживслужби, на якій було підбито підсумки роботи служби за 9 місяців 2017 року та сформовано план роботи на IV квартал.

Участь у нараді також взяли перший заступник начальника Садов`юк Олександр Петрович, заступник начальника Колосінський Валерій Полінадович, керівники районних, міськрайонних, міського управлінь служби в області, директори державних лабораторій ветеринарної медицини, начальник Хмельницької обласної державної лікарні ветеринарної медицини, керівники структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Під час Колегії було проаналізованороботу щодо контролю та нагляду за безпекою харчових продуктів та дотримання вимог законодавства в галузі ветеринарної медицини.

Звернуто увагу районних, міськрайонних, міського управлінь на особливості роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області в сферах захисту споживачів, контролю за регульованими цінами, реєстрації та зняття з обліку сільськогосподарської техніки, придбання товарно - матеріальних цінностей.

Підбито підсумки роботи служби у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

Окремо розглянуто питання роботи діагностичної служби Хмельницької області за 9 місяців 2017 року.

DSC 0219

DSC 0224

сайт зроблено в adgrafics