Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

Bad Rabbit

Третя масова хакерська атака віруса «Bad Rabbit» знаходиться на піку активності, після того, як Wannacry и Petya спричинили величезні втрати у фінансовому секторі і паралізували роботу багатьох установ на початку року. «Bad Rabbit» атакував комп’ютери і сервери Київського метрополітену, Міністерства інфраструктури, Міжнародного аеропорту «Одесса».

Крім того були зафіксовані факти спроб зараження банківської інфраструктури. Вірус «Bad Rabbit» продовжує розповсюджуватись до США.

Через масовану хакерську атаку віруса «Bad Rabbit» в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Хмельницькій області був відсутній Інтернет зв'язок на протязі 6 годин. Також за для безпеки і проведення діагностичних робіт серверного обладнання, щоб унеможливити зараження та розповсюдження віруса була відключена локальна мережа.

Сектором інформаційних технологій та захисту інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області було вжито всіх необхідних заходів щодо захисту інформаційних баз даних, серверного обладнання та комп’ютерної техніки.

Наразі доступ до мережі Інтернет відновлено. Локальна мережа, серверне обладнання та комп’ютерна техніка Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області працює в штатному режимі.

Офіційний сайт Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області постійно оновлюється і працює в звичайному режимі без будь-яких функціональних збоїв.

Як інфікує комп’ютери вірус «Bad Rabbit»?

«Bad Rabbit» маскує себе як фейковий інсталятор Adobe Flash. Після зараження всі Ваші файли будуть заблоковані. Тільки після того як Ви перерахуєте 0,05 Біткоін (близько 280 доларів США) зловмисникам, дані можна було б відновити. Але наразі немає підтверджених фактів, що після оплати доступ до файлів відновлюється.

Хмарний центр антивіруса 360 Total Security  вже перехопив даний вірус. Щоб отримати максимальний захист, ми наполегливо  рекомендуємо виконати наступні дії:

  1. Встановити та оновити 360 Total Security до останньої версії
  2. Виконати повне сканування Вашого комп’ютера на наявність вірусів
  3. Встановити останні оновлення Вашої операційної системи
  4. Виконати резервне копіювання важливої інформації
сайт зроблено в adgrafics