На виконання Протоколу № 1 засідання Державної протиепізоотичної комісії 30 січня 2024 року спеціалістами Дунаєвецького підрозділу Кам’янець-Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області проведено нараду з користувачами мисливських угідь.
Обговорено питання щодо створення комісії для здійснення обліку чисельності мисливських тварин в мисливських угіддях. Наголошено на обов’язковій вакцинації тварин, проведення всіх необхідних ветеринарних заходів.
Роз’яснено вимоги до проведення заходів із залученням тварин.