Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

4002

18 вересня 2023 року на території Хмельницької області розпочато кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Розкладання принад з вакциною проводиться за межами населених пунктів на узліссях, узбіччях доріг, річок, сільськогосподарських угідь, у лісах. Загалом вакциною планують охопити територію у 16,44 тис. км² на якій буде розкладено 411 тис. доз вакцини.

Для розповсюдження приманок в області створено 252 бригади, до складу яких входять представники Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, Хмельницької обласної державної лікарні ветеринарної медицини, органів місцевого самоврядування, лісового та мисливського господарства та користувачі мисливських угідь.

Пероральна вакцина – це принада, яка безпечна для людей та тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром з сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині желеподібна капсула з вакциною проти сказу. 

Прохання до жителів області із порозумінням віднестись до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, а залишати привабливими для тварин. Заздалегідь дякуємо за розуміння!

сайт зроблено в adgrafics