Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

2031

Звертаємо Вашу увагу, що в період колосіння – повного достигання зернових колосових культур погодні умови (рясні дощі, температура (25-30 С°), відносна вологість (70-97 %) створюють ймовірну передумову для розвитку хвороб колоса, зокрема фузаріозу. Особливо небезпечним може бути раннє зараження колоса цією хворобою у фазу цвітіння. Зерно в колоссі формується щупле, неповноцінне з низькою чи зовсім утраченою життєздатністю та накопиченням небезпечних токсичних речовин. Використання фузаріозного зерна в харчових або кормових цілях може бути причиною отруєння людей та тварин.

Захист посівів від фузаріозу та інших хвороб колоса необхідно забезпечити обробкою посівів у фазу цвітіння фунгіцидами з діючими речовинами тебуконазол + тріадимефон, флуокостробін + табуконазол азоксистробін + ципроконазол, пропіконазол + ципроконазол, тіофанатметил + епоксиконазол + тебуконазол та інші згідно з «Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених до використання в Україні».

При роботі з пестицидами слід суворо дотримуватись регламентів застосування вимог санітарної безпеки, охорони праці та навколишнього середовища.

сайт зроблено в adgrafics