Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

893

Спеціалісти Славутського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області у складі рейдової групи здійснюють нагляд за встановленням цін на соціально значущі товари на території Улашанівської ОТГ.

До складу координаційно-рейдової групи також увійшли начальник фінансового відділу Улашанівської ОТГ Кухарчук В.І., ГДІ Славутської ДПІ ГУ ДПС в Хмельницькій області Надія Бунда, дільничний офіцер відділення поліції № 1 Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області Тарас Оніщук. 

892

З урахуванням складності часу моніторингові групи закликають суб’єктів господарювання не допускати необґрунтованого підвищення цін на товари у період воєнного стану в країні. Зокрема наголошують, що встановлено граничний рівень постачальницько-збутової надбавки (постачальницької винагороди) та торговельної надбавки (націнки) в розмірі не більш як 10 відсотків з урахуванням рекламних, маркетингових послуг, послуг з підготовки, обробки, пакування, інших послуг, пов’язаних з реалізацією відповідних товарів кінцевому споживачу.

сайт зроблено в adgrafics