Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

 881

Під час здійснення державного контролю (нагляду) офіційним ветеринарним лікарем на м’ясопереробному підприємстві ПП «Агропродукт» (с. Грузевиця Хмельницького району) виявлено значні порушення загальних гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами.

За результатами лабораторних досліджень Хмельницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби у змивах з поверхонь, що контактують з харчовими продуктами виявлено коагулазопозитивний стафілокок, бактерії групи кишкової палички. Разом з тим, суб’єкт господарювання є постачальником м’ясної продукції до харчоблоків освітніх та медичних закладів міста Хмельницького.

880 

Наголошуємо, що постачання харчових продуктів зазначеним оператором ринку до шкіл, садочків та лікарень здійснювалось за результатами проведених тендерних закупівель. Враховуючи вищевикладене зазначені порушення можуть призвести до виникнення харчових отруєнь, створюють загрозу життю та здоров’ю громадян, а особливо під загрозою вразливі верстви населення – діти та особи, які перебувають на лікуванні. 

882

Крім того, оператором ринку проводився забій неідентифікованих тварин та без наявних супровідних ветеринарних документів. Наразі діяльність бійні призупинена.

Інформуємо, що відповідно до статті 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» порушення встановлених законодавством гігієнічних вимог до виробництва та/або обігу харчових продуктів якщо це створює загрозу для життя та здоров’я людини тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб у розмірі десяти мінімальних заробітних плат (65 тис. грн), на фізичних осіб – підприємців – у розмірі шести мінімальних заробітних плат (39 тис. грн).

сайт зроблено в adgrafics