Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

 

627

На виконання вимог законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови КМУ № 1236 від 09.12.2020

«Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» 11 січня 2022 року спеціалісти відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Славутського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області в складі комісії провели комісійні обстеження у закладах дошкільної освіти м. Славута. 

625

Під час обстеженнях посилена увага приділялась:

- наявності алгоритму дій на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаної з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу;

- забезпеченню необхідних умов для дотримання працівниками та вихованцями правил особистої гігієни;

- проведенню вимірювання температури тіла дітям безконтактним методом;

- забезпеченню персоналу закладів засобами індивідуального захисту, дезінфекційними засобами для рук та поверхонь, 

- наявності контейнерів/урн для використаних засобів індивідуального захисту; 

- санітарно-гігієнічному стану приміщень тощо. 

Крім того, в кожному закладі дошкільної освіти для працівників проведені консультації, бесіди щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19), дотримання правил респіраторної гігієни та протиепідемічних заходів. 

Всього проведено 5 комісійних обстежень. Грубих порушень протиепідемічних заходів не виявлено. В кожному закладі дошкільної освіти складено Акт перевірки дотримання санітарного законодавства і вручено директору закладу дошкільної освіти.

Робота в цьому напрямку продовжується.

сайт зроблено в adgrafics