Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

    В рамках «Протоколу фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту ячменю з України до Китаю між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Генеральною адміністрацією нагляду за якістю, інспекції та карантину Китайської Народної Республіки» у господарствах області розпочато обстеження посівів ячменю.

Ячмінь, що експортується до Китаю, повинен відповідати застосованим законам, підзаконним актам про імпорт та національним стандартам Китаю та не повинен містити живих комах та карантинних шкідливих організмів, які знаходяться під контролем у Китаї, а також не повинен бути умисно змішаним або зараженим іншими зерновими чи чужорідними матеріалами.

100 0881

   Стаття 5 Протоколу вимагає, щоб підприємства, які експортують ячмінь до Китаю, здійснювали процедуру доочищення, зокрема просіювання до зберігання і транспортування ячменю або до його завантаження, таким чином, щоб не допустити перенесення ґрунту, заражених залишків рослин та насіння бур'янів. Тому, паралельно із обстеженням посів ячменю, проводиться обстеження місць зберігання та очистки зерна. Станом на 19.06.2017р. заяви про намір експорту зерна до Китаю та на обстеження посівів ячменю подало ТОВ «Суффле Агро Україна». Обстеження будуть проводитись на 30 полях у Білогірському, Ізяславському, Полонському, Теофіпольському , Славутському на Шепетівському районах. Також підприємство подало заявку на обстеження 12 складів ПрАТ «Городоцький елеватор Суффле». Результати обстеження будуть розміщені на сайті після їх завершення.

сайт зроблено в adgrafics