Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

 UGL3

but vs

but up

but zs

ZG

 

374

З метою мінімізації ризиків занесення і поширення губчастоподібної енцефалопатії ВРХ та ящуру на території України в період з 13 по 17 вересня 2021 року у місті Кам’янці-Подільському проводиться симулятивний тренінг на тему: «Транскордонні захворювання: ящур та губчастоподібна енцефалопатія ВРХ: профілактика, діагностика, ліквідація та отримання статусу МЕБ».

Перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Олександр САДОВ’ЮК відкрив семінар та наголосив на актуальності заходів щодо недопущення занесення та поширення транскордонних захворювань.

373

Симулятивний тренінг проводиться в рамках Проекту ЄС «Вдосконалення законодавства, контролю та поінформованості у сфері безпечності харчових продуктів здоров’я та благополуччя тварин в Україні», за участі представників територіальних управлінь Держпродспоживслужби та міста Києва, а також представників центрального апарату.

В ході заходу учасники розглянуть питання епізоотичної ситуації в світі та Україні щодо ящуру та губчастоподібної енцефалопатії ВРХ, заходи щодо профілактики при підозрі на захворювання та ліквідації спалаху, правила відбору та пакування проб, проведення вакцинації проти ящуру. 

З метою закріплення теоретичних знань учасники тренінгу на базі одного з господарств по утриманню великої рогатої худоби Хмельницької області візьмуть участь в імітації спалаху ящуру та проведенні епізоотичного розслідування.

сайт зроблено в adgrafics