Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

 UGL3

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

 

344

З початком навчального сезону в батьків та школярів виникає актуальне питання вибору шкільного приладдя, канцелярських товарів, книжок та підручників. Перше, що необхідно знати батькам школярів при виборі шкільного приладдя це те, що вся продукція (у тому числі й канцелярські товари), що реалізується на території України, повинна пройти Державну санітарно-епідеміологічну експертизу і мати позитивний висновок.

Тобто, при купівлі будь-якої продукції маєте право запитати у продавця про наявність такого висновку, де зазначено, що продукція відповідає чинним в Україні гігієнічним вимогам та її використання не нанесе шкоди здоров’ю. Також наголошуємо, що державній санітарно-епідеміологічній експертизі підлягає вся друкована продукція для дітей, в тому числі та, яка імпортується до України.

Рюкзаки та ранці повинні бути місткими та зручними. Комфортними у використанні завжди були ранці. У них можна рівномірно розподілити підручники та інші дрібні канцтовари для школи, що створює менше навантаження на плечі та спину.

Ручки й олівці краще вибирати, враховуючи вік дитини. Гелеві ручки не підійдуть для учнів початкових класів, краще віддати перевагу кульковим, ними зручніше писати та менше ймовірність забруднитися. Старшокласники ж самі можуть обрати, що їм більше подобається, якщо в школі не заведені певні правила.

Олівці найбільше підходять твердо-м'які, трикутної або багатогранної форми. Тверді олівці знадобляться, якщо у дитини серед предметів є креслення, ними зручно працювати на твердих аркушах паперу.

Розрізняйте маркери та фломастери. Перші для виділення тексту, другі для малювання. Є маркери для малювання на білих дошках, а є водостійкі. Рекомендуємо нюхати, тому що різкий запах органіки не буде гарним вибором. Краще ті, які не пахнуть і на етикетці яких є літери СЕ європейський гігієнічний сертифікат товару.

З канцелярського приладдя найпростіше брати відразу середню готовальню для креслення. Звертайте увагу на якість інструменту, вістря, на довжину циркулів,короткий краще, менше шансів сильно вколотися або порвати рюкзак. Лінійки й транспортири беріть з гнучкого пластику, вони міцніші. Розмітка одиниць довжини повинна бути чітка, добре видима.

Ножиці беріть такої моделі, що призначені для дітей, з гумовою ручкою та заокругленими кінцями, бажано відразу з футляром. Майте на увазі, що є варіанти для лівшів.

Зошити бажано вибирати з листками високої щільності, щоб чорнило не просвічувалося на іншій сторінці або листки випадково не продірявились. Найзручнішими є зошити з твердою обкладинкою і заокругленими кінцями. Вони менше обтріпуються в процесі заповнення та служать довше. Наймолодшим школярам не потрібні зошити більше ніж на 12 аркушів. Варто подбати про оченята дитини. Занадто білий папір під близьким джерелом світла сліпить їх, а надто яскрава розмітка ліній і клітин даремно навантажує зір.

Пенал краще купувати м'який, з декількома відділеннями й зручними застібками. Пластмасові пенали зазвичай більші, важчі та при падінні можуть легко зламатися.

Купувати канцтовари для школи краще не наборами, а поштучно, з наборів щось може не знадобитися.

Лінійки, пенали, ручки не повинні бути пофарбовані в яскраві кольори, щоб не відволікати увагу дитини під час уроку.

Канцтовари для школи можна швидко і правильно вибрати, якщо знати, де і що шукати.Не буде зайвим скласти список покупок, тоді можна швидко зорієнтуватися в магазині та заощадити час.Займатися покупками краще незадовго до початку навчального сезону, коли найбільше пропозицій і нижче ціни через високу конкуренцію виробників. Але й занадто довго зволікати не варто, щоб нічого не забути поспіхом.

Приладдя для школи краще купувати в спеціалізованих магазинах. В таких, як правило, продають якісні й безпечні товари для користування дітьми, алекраще враховувати країну – виробника продукції та звернути увагу на запах. Якщо він занадто різкий і тим більш неприємний, краще утриматися від покупки.

Найголовніше, канцтовари для школи повинні бути якісними, безпечними та надійними. До того ж вони повинні подобатися дитині, щоб вона навчалася дбайливо ставитися до речей і комфортно відчувала себе в класі серед інших учнів.

сайт зроблено в adgrafics