Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

 

toplivo

Сектор контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області повідомляє, що з 12.05.2021 р. постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2021 р. № 450 внесено зміни до переліку товарів, що мають істотну соціальну значущість, постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 р. № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення» (далі - Постанова).

Даним документом Уряд запровадив державне регулювання цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, в тому числі на: бензин марки А-92, бензин марки А-95 та дизельне пальне.

Відповідно пункт 3 Постанови доповнено абзацом такого змісту: декларування зміни роздрібних цін на бензини марки А-92 та А-95 і дизельне пальне здійснюється суб’єктом господарювання щодо об’єкта (закладу) роздрібної торгівлі у разі збільшення роздрібної ціни товару на 1 відсоток і більше порівняно з роздрібною ціною на момент декларування за 20 днів до початку застосування роздрібної ціни, яка декларується, без урахування дня декларування.

Порядок декларування зміни роздрібних цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, і товари протиепідемічного призначення, що необхідні для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 залишається незмінним.

Декларування зміни роздрібних цін на товари здійснюється в електронному вигляді шляхом подання відповідних відомостей до Держпродспоживслужби через її офіційний вебсайт.

Наразі Держпродспоживслужбою забезпечено вільний, цілодобовий і безоплатний доступ до Реєстру роздрібних цін на товари на своєму офіційному вебсайті, з яким можна ознайомитися за посиланням.

У разі виникнення у споживачів сумнівів щодо законності підвищення цін суб’єктом господарювання на товари, що мають істотну соціальну значущість, вони можуть звертатися до Головного управління Держпрожспоживслужби в Хмельницькій області щодо захисту своїх законних прав за адресою: вул. Шевченка, 53 м. Хмельницький, Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

У зверненні необхідно вказати:

  • найменування суб’єкта господарювання, місцезнаходження закладу роздрібної торгівлі, найменування товару і його виробника,
  • попередню та поточну ціну на товар, 
  • надати копії підтверджуючих документів (чеків, рахунків тощо).

Держпродспоживслужба перевірить зазначену інформацію та, у разі необхідності, здійснить позапланову перевірку суб’єкта господарювання.

сайт зроблено в adgrafics