Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

 UGL3

but vs

but up

but zs

ZG

 

Завершено завезення поголів’я добового молодняка курей-несучок Кросу Ломан білий в Філію Птахофабрика «Авіс» ПрАТ Агрохолдинг «Авангард» с. Гуменці Кам’янець-Подільського району з підприємтва «Drobiarstwo Opolskie Sp.z.o.o» м. Немодлін.

Польща відповідно до вимог Наказу Мінагрополітики України від 16.11.2018 № 553 «Про затвердження Вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію України живих тварин та їхнього репродуктивного матеріалу, харчових продуктів тваринного походження, кормів, сіна, соломи, а також побічних продуктів тваринного походження та продуктів їх оброблення, переробки» та наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 04.12.2017 № 1161 «Про здійснення заходів з недопущення занесення сальмонельозу птиці».

Завезення птиці відбувалось в три етапи з 11 по 17 листопада 2020року. Всього завезено 265200 голів. Спеціалісти Кам’янець-Подільського  міськрайонного управління разом з уповноваженим лікарем ветеринарної медицини, спеціалістом Хмельницького прикордонного інспекційного пункту ветеринарної медицини в присутності директора підприємства, головного лікаря ветеринарної медицини та завідуючої відомчої лабораторії здійснювали контроль від процесу дезінфекції автомобіля, розпломбування, перевірки температурного режиму в автомобілі, розвантаження, розселення молодняка, відбору зразків, перевірки документації. 

Для транспортування молодняка використовують разові картонні ящики, які після розвантаження та відбору зразків утилізують. Відхід поголів’я склав всього 377 голів (0,14%)  з них 272 голови – падіж при транспортуванні та 105 голів брак. Дані вказують на високу культуру збереження молодняка при транспортуванні з дотриманням необхідних технологічних та ветеринарно-санітарних вимог.  

Також, були відібрані зразки підстилки з ящиків для транспортування та трупи курчат для дослідження на сальмонельоз та направлені в Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи. Спеціалістами відомчої лабораторії ветеринарної медицини підприємства відбирались змиви з автомобіля та з ящиків для транспортування для проведення досліджень на сальмонельоз.

696697

сайт зроблено в adgrafics