Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

 

Фахівцями управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області за період з 22.06.17р по 29.06.17р проведено 154   комісійних  обстеження об’єктів. З них 7 централізованого водопостачання, 84 криниці громадського користування, 2 дитячих навчальних заклади,  4стаціонарний заклади оздоровлення,  2 заклади відпочинку,    41харчових об’єктів, 3 сміттєзвалища, 11  інших об’єктів. Підготовлено 4 статті в місцеву пресу. Корегувались  та узгоджувались  перспективних  меню закладів оздоровлення.  Проводиться робота по підготовці рішень щодо можливості видачі дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Розглядаються «Паспорти на місця видалення відходів», «Реєстрові карти об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів».

Проведений  державний санітарно-епідеміологічний контроль 106 вантажів на митниці,  в тому числі 5 через єдине вікно.

Фахівці Головного управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби в Хмельницькій області провели комісійні обстеження щодо вимог санітарного законодавства в  стаціонарних оздоровчих закладах Красилівського, Летичівського, Старокостянтинівського районів. Виявлено ряд недоліків та  надані пропозиції щодо  їх усунення.

У Новоушицькому районі фахівці взяли участь у колегії при РДА «Про виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 30.03.2017 №157/2017-р «Про організацію харчування у загальноосвітніх навчальних закладах району», а також відбулася нарада з керівниками сільгоспформувань району «Щодо безпечного застосування пестицидів в народному господарстві». У Старокостянтинівському районі проведена нарада у голови районної державної адміністрації за участю представників Держпродспоживслужби по роботі позаміського закладу оздоровлення і відпочинку «Калинівка» с. Калинівка та хід оздоровчої компанії;

  В місті Хмельницькому фахівці провели позапланові перевірки за заявами суб’єктів господарювання, з метою отримання ліцензії на провадження медичної практики.  Згідно заяви суб’єкта господарювання,  проведено позапланову перевірку закладу громадського харчування - кафе "Родина" в смт. Білогір"я . У Шепетівському районі по заяві дирекції училища проведена позапланова перевірка Грицівського вищого професійного училища №38 з метою отримання  ліцензії на ряд професій. У Кам’янець-Подільському районі по заявах обстежено 2 оздоровчих заклади для дітей,   з метою надання актів ф318/о для заїзду дітей на ІІ зміну.

Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управлінь  Держпродспоживслужби  Віньковецького, Волочиського, Городоцького, Ізяславського, Дунаєвецького, Старосинявського, Чемеровецького, Кам’янець-Подільського районів та м. Кам’янець-Подільського продовжують проводити обстеження об’єктів що мають важливе соціальне значення (водопроводи, криниці громадського користування, сміттєзвалище та заклади громадського харчування). Під час об'їздів з комісією всім приватним підприємцям та відповідальним особам були надані пропозиції по виявлених недоліках.

В Летичівському, Славутському районах та м. Хмельницькому фахівці прийняли участь в комісійному обстеженні ізоляторів тимчасового тримання.

  

Начальника управління державного нагляду  

за дотримання санітарного законодавства                                                            І.М. Баланюк

сайт зроблено в adgrafics