Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

 

Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області повідомляє, що за період з 09.06.17р по 15.06.17р проведено 215 комісійних обстежень об’єктів. З них 16 централізованого водопостачання, 4 дитячих навчальних заклади, 6 загальноосвітніх навчальних закладів, 9 закладів оздоровлення і відпочинку, 40 харчових об’єктів, 10 сміттєзвалищ, 7 інших об’єктів, 127 криниць громадського користування. Проведено 1 виступ на телебаченні, 4 на радіо, підготовлено 5 статей в місцеву пресу.

Проведений державний санітарно-епідеміологічний контроль 91 вантажу на митниці в тому числі 6 через єдине вікно.

Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства обласного управління Держпродспоживслужби в Хмельницький області прийняли участь в семінар – нараді «Про дотримання санітарно-протиепідемічного режиму» з працівниками перукарень та салонів краси різних типів.

Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби в Шепетівському районі прийняли участь у проведенні засідання комісії з питань ТЕБ і НС при Шепетівській РДА, під час якого розглядалося питання забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення Шепетівського району в літній період 2017 року.

Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Чемеровецькому районі прийняли участь в нараді на тему «Санітарно-гігієнічний стан об’єктів водопостачання, санітарна очистка населених місць, організація харчування дітей в дошкільних навчальних закладах району, проведення комісійних обстежень об’єктів торгівлі та громадського харчування» при голові Чемеровецької райдержадміністрації.

Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Старокстянтинівському районі прийняли участь в нараді у голови Старокостянтинівської районної державної адміністрації по підготовці позаміського закладу оздоровлення і відпочинку «Калинівка» с. Калинівка до роботи влітку 2017 р.;

Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в м. Кам’янець – Подільському прийняли участь в засідання комісії ТЕБ та НС за результатами проведення комісійного обстеження закладів торгівлі та ресторанного господарства.

Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби Дунаєвецького району прийняли участь в засіданні міської ради з виступом « Про санітарно - епідеміологічну ситуацію в Україні і районі та заходи щодо недопущення її ускладнення».

Працівники відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби в м. Хмельницькому спільно з працівниками обласної Хмельницької прокуратури провели комісійне обстеження Хмельницького слідчого ізолятора; в Шепетівському районі у складі комісії - виправної колонії № 98 та багатопрофільного лікувального закладу при Шепетівській виправній колонії № 98; у м. Кам’янець-Подільському спільно з працівникам Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури проведено обстеження ІТТ; у Хмельницького районі, відповідно до листа Хмельницької місцевої прокуратури, проведено обстеження з питань медико - санітарного забезпечення засуджених в Державній установі «Райківецька ВК№78».

Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби м. Хмельницького провели позапланову перевірку ДНЗ «Хмельницький центр професійно – технічної освіти сфери послуг». У м. Кам’янець-Подільському комісійно проведено обстеження 7 закладів торгівлі та 3 закладів громадського харчування.

Відповідно до розпоряджень РДА в Білогірському, Волочиському, Дунаєвецькому, Красилівському, Кам’янець-Подільському районах продовжуються проводитись комісійні обстеження об’єктів централізованого водопостачання, криниць громадського користування та сміттєзвалищ/полігонів, розташованих на територіях сільських рад районів.

Згідно затверджених головами Волочиської, Красилівської, Кам’янець-Подільської, Славутської, Ярмолинецької РДА розпоряджень «Про підготовку до оздоровчої кампанії «Літо 2017» та заходів з організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2017 році, фахівцями відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління в складі комісій продовжують обстежуватись заклади оздоровлення та відпочинку.

За заявою ФОП з метою визначення ступеня готовності до роботи повторно обстежено пляж бази відпочинку «Смотрич» ПАТ Кам’янець-Подільського заводу «Електрон», а також міського пляжу міста Старокостянтинова.

Спеціалісти Головного Управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області провели виступ на ХОДТРК на тему: «Кір на Хмельниччині».

По місцевому телебаченню Дунаєвецького району проведено виступ «Обережно ботулізм».

 

 

Начальника управління
державного нагляду
за дотримання санітарного законодавства                                                           І.М. Баланюк

сайт зроблено в adgrafics