Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби Білогірського району підготовили доповідь на засідання комісії ТЕБ і НС при Білогірській РДА. Прийняли участь у засіданні комісії з питань ТЕБ і НС при Білогірській РДА, заслухано питання "Про санітарно - епідеміологічну ситуацію та заходи щодо недопущення її ускладнення", затверджено склад комісії для обстеження об’єктів, що мають важливе соціальне значення.
Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби Дунаєвецького району провели комісійне обстеження Малієвецького закладу оздоровлення «Подільські джерела» та сільського водопроводу в с.Маліївці Дунаєвецької селищної ради. За матеріалами обстежень підготовлено відповідні рекомендаційні листи.


Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби Ізяславського району взяли участь в комплексному обстеженні каналізаційно-насосної станції (КНС) КП «Ізяславводоканал» по заяві громадян м.Ізяслав, щодо вивезення рідких нечистот в колодязь КНС; пропрацьовано протокол №3 від 12.04.2017р. позапланового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Хмельницької облдержадміністрації, підготовили та надали матеріали про санітарно- епідемічну ситуацію для за слухання на засіданні комісії з питань ТЕБ і НС райдержадміністрації; направили лист міському голові щодо приведення в належний санітарний стан території пляжу міста відповідно до вимог розділ ІY. «Прибирання об’єктів з відособленою територією» Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, затверджених наказом МОЗ України 17.03.2011р. № 145 та додатоку № 11 до Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом МОЗ України 19.06.1996р. № 173, щодо контролю та якості води водного об’єкту.
Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби м.Камянець-Подільського підготовили та надіслали інформація в управління ТЕБ та НС міської ради ( про санітарно-епідемічну ситуацію в місті та заходи щодо недопущення її ускладнення), та проект рішення; провели позапланову перевірку за заявою суб’єкта господарювання з метою отримання ліцензії на провадження медичної практики.
Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби Камянець-Подільського району прийняли участь у засіданні комісії з питань ТЕБ і НС при Кам’янець-Подільській РДА, де розглядалось питання безпечного відпочинку на водних об’єктах під час купального сезону.
Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби Красилівського району направили в райдержадміністрацію протоколу №3 позапланового засідання комісії з питань ТЕБ і НС облдержадміністрації; підготовили доповідь та взяли участь у позаплановому засіданні комісії ТЕБ і НС при Красилівський РДА; заслухали питання "Про санітарно - епідеміологічну ситуацію в Красилівському районі та заходи щодо недопущення її ускладнення".
Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби Полонського району направили Голові районної адміністрації та головам об’єднаних територіальних громад м. Полонного та смт. Понінка листи з пропозицією створення комісії для обстеження об’єктів на виконання рішення протоколу № 3 ТЕБ і НС.
Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби Старосинявського району в складі районної робочої групи провели моніторингове комісійне обстеження 3 закладів торгівлі. Проведено санітарно-освітню роботу, рекомендовано власникам та персоналу об'єктів торгівлі провести роботи по усуненню вищевказаних недоліків та недопущенню їх подальшого виникнення.
Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби Теофіпольського району спільно з районним відділом освіти проведено нараду з керівниками ЗОНЗ, щодо дотримання вимог чинного санітарного законодавства під час проведення оздоровчої кампанії «Літо-2017».
Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в місті Хмельницькому приняли участь у комісійних заходах по вул. Проскурівського Підпілля разом із фахівцями управління торгівлі Хмельницької міської ради, ГУ Національної поліції в Хмельницькій області з припиненням несанкціонованої торгівлі в м. Хмельницькому. Проведені бесіди про заборону реалізації харчовими продуктами на вулиці міста.
Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби Чемеровецького району провели комплексне обстеження 2-ох ДНЗ Чемеровецької селещної ради. Підготовали довідку Чемеровецькому селищному голові та відповідні рекомендації з покращання санітарно-технічного стану закладів, проведено бесіди із керівниками закладів та працівниками харчоблоків по усуненні виявлених недоліків та недопущення їх виникнення надалі. Також провели комісійне обстеження 3-ох закладів торгівлі, рекомендовано власникам та персоналу об'єктів торгівлі провести роботи по усуненню вищевказаних недоліків та недопущенню їх подальшого виникнення.
Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби Ярмолинецького району" підготовлені листи в Ярмолинецьку РДА із пропозиціями створити та забезпечити роботу комісій із залученням відповідальних осіб всіх зацікавлених служб та відомств для обстеження об’єктів, що мають важливе соціальне значення, а також розглянути на засідання комісії ТЕБ і НС питання забезпечення стабільної санітарно-епідемічної ситуації, з прийняттям відповідних рішень щодо усунення причин та умов виникнення та поширення інфекційних, масових неінфекційних захворювань, створення безпечних умов життєдіяльності населення.
В редакцію районної газети «Життя Теофіпольщини» направлено статтю «Відпочивайте з обережністю». В районній газеті «Городоцький вісник» було опубліковано статтю «Відпочив - прибери за собою!».
Начальник управління
державного нагляду за
дотримання санітарного законодавства                                             І.М. Баланюк

сайт зроблено в adgrafics