Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

 UGL3

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

 

    В Україні йде відкрита пропаганда паління. Саме тому людям, а особливо підліткам, важко втриматись від такої спокуси. Для одних - це звичка, для других - засіб для зняття стресу, проте, для більшості молодих людей - це спосіб "бути крутим". Дехто ставиться до паління як до нової сторінки у житті: гарна сигаретна пачка, блискуча запальничка. Багато хто починає палити просто з цікавості чи за компанію, а потім не знаходить сили кинути це.Бо ж тютюн - це наркотик, і не такий уже слабенький.
Наслідками куріння є рак легень, хронічний бронхіт, емфізема, інфаркт міокарда, гіпертонічний криз, інсульт. Куріння може призвести до глухоти, сліпоти, ампутації нижніх кінцівок, нервових захворювань і психічних відхилень, а навітьдо настання раптової смерті.
Найбільш явні наслідки куріння, які здатні помітити інші люди — жовті зуби, жовті нігті від тютюнового диму, неприємних запах з рота і від волосся, блідо-сірий колір обличчя і яскраво виражені зморшки.
Курить вагітна - піддає себе підвищеному ризику можливого викидня, народження мертвої дитини або дитини з низькою масою тіла. Жінки, які палять, у 10 разів частіше залишаються безплідними, у чоловіків розвивається імпотенція.Діти, що народилися від матерів, щопалять, відстають відсвоїх однолітків в розумовому розвитку.
Сигарета містить нікотин який є отрутою повільної дії, він руйнує організм зсередини, протягом багатьох років. Мало того, адже курець губить не тільки себе, але і людей, які його оточують, адже в димі від тютюну міститься близько 200 шкідливих речовин, які отруюють людину і навколишнє середовище.
Кожна людина мусить думати, піклуватися про своє здоров'я і благополуччя оточуючих. Лише тоді ми зможемо досягти, можливо й неповної, але гармонії в світі.
Куріння шкодить здоров'ю, а отже, і всьому життю, тому відмовтеся від цієї згубної звички, якщо ви курите, або ніколи не починайте курити. Зробіть свій усвідомлений вибір — ви за здоров'я, чи проти свого здоров'я і гарного самопочуття?

сайт зроблено в adgrafics