Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

 UGL3

but vs

but up

but zs

ZG

 

   Начальниками районних, міськрайонних та міського управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області проведено наради на тему: «Підсумки роботи за 2019 рік та планування на 2020 рік» за участю керівників та фахівців установ, що належать до сфери управління Держпродспоживслужби області.

   Під час нарад підведено підсумки виконання щорічного плану державного контролю Держпродспоживслужби у сферах безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, ветеринарної медицини; планів державних моніторингових досліджень та відборів харчових продуктів для цілей державного контролю.
   Проаналізовано виконання плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних заразних хвороб тварин в частині проведення профілактичних щеплень і діагностичних досліджень, оздоровчих  заходів при ліквідації небезпечних захворювань тощо.
   За результатами нарад визначено пріоритетні завдання та напрямки роботи на 2020 рік, а саме:

  • проведення заходів державного нагляду контролю у сфері безпечності харчових продуктів у харчоблоках шкіл та садочків;
  • виконання Регіонального плану основних організаційно-методичних заходів по забезпеченню якісного, збалансованого та безпечного харчування у закладах освіти, оздоровчих закладах Хмельницької області на 2020-2023 роки;
  • забезпечення виконання Рішень ДНПК в частині недопущення виникнення АЧС та інших захворювань;
  • забезпечення виконання плану протиепізоотичних заходів;
  • забезпечити виконання плану заходів державного нагляду (контролю) на 2020 рік;
  • посилення контролю за роботою фермерських господарств в частині дотримання санітарного законодавства по застосуванні пестицидів тощо;

Під час нарад обговорено проблемні питання, які на цю мить залишаються невирішеними.

Photo4Photo5Photo6Photo7Photo8Photo9Photo10Photo11Photo12

сайт зроблено в adgrafics