Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області оголосило конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» та «Б»:

1. Завідувача сектору управління об’єктами державної власності управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області ;

2. Головного спеціаліста сектору управління об’єктами державної власності управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області ;

3. Головного спеціаліста відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

З наказом Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Хмельницькій області» від 26 листопада 2019 року за  №255-к та умовами його проведення можна ознайомимося у рубриці «Служба», «Кадрова політика» - «Вакансії».

сайт зроблено в adgrafics