Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

 UGL3

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

 

Children

   З метою своєчасної підготовки закладів оздоровлення та відпочинку до роботи в літній період, управлінням державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, в квітні 2019 року направлені листи з переліком конкретних пропозицій в Департамент соціального захисту Хмельницької ОДА, керівникам, власникам цих об’єктів.

   Також, 07.05.19 року відбулось планове засідання комісії ТЕБ та НС Хмельницької ОДА, на якому розглядалось питання належної підготовки таборів до оздоровчого сезону 2019 року. Прийнято відповідне протокольне рішення, направлено для виконання в органи влади, місцевого самоврядування, керівникам, власникам, балансоутримувачам цих об’єктів.
   Наказом Департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА від 25.04.19р. № 74/н «Про обстеження дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області у 2019 році» створено робочу групу та затверджено графік виїздів з обстеження дитячих закладів оздоровлення та відпочинку в складі представників всіх зацікавлених служб та відомств в т.ч. управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.
   21 травня та 10 червня 2019 року, за результатами комісійних обстежень закладів оздоровлення та відпочинку дітей в області, під головування заступника Голови Хмельницької ОДА, відбулось засідання робочої групи, в роботі яких із доповіддю взяв участь начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.
28 травня під керівництвом голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового відбулось розширене засідання колегії облдержадміністрації. Участь у засіданні взяли голова обласної ради, заступники голови адміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад та об’єднаних територіальних громад. Розглядались питання недоліків минулорічної оздоровчої кампанії та хід підготовки до оздоровчої кампанії 2019 року.
   З 14 по 16 травня 2019 року фахівцем управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницький області в складі комісії проведено обстеження 8 стаціонарних закладів оздоровлення та відпочинку в Красилівському (смт.Антоніни), Ізяславському (с.Білогородка), Дунаєвецькому (с.Маків), Кам’янець-Подільському (сс.Привороття, Врублівці), Летичівському (с.Головчинці), Старокостянтинівському (с.Калинівка), Ярмолинецькому(с.Жилинці) районах. Основна увага зверталась на дотримання гігієнічних вимог водопостачання, утримання території закладів, житлових приміщень в тому числі забезпеченість медичними кабінетами, ізоляторами, обов’язкового проходження медичних оглядів працівниками до початку роботи, харчоблокам (забезпеченість їх технологічним та холодильним обладнанням, столовим та кухонним посудом, розділовим інвентарем, миючими та дезінфікуючими засобами), тощо.
   Під час підготовки та роботи оздоровчих та відпочинкових закладів (оздоровчих та пришкільних таборів) спеціалістами Держпродспоживслужби проведено 122 обстеження цих об’єктів.
   За результатами комісійних об’їздів фахівцями Держпродспоживслужби направлені листи із зауваженнями та пропозиціями заступнику голови Хмельницької ОДА, Департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА, керівникам органів влади, місцевого самоврядування відповідних районів, головам ОТГ, власникам, балансоутримувачам закладів оздоровлення для реагування та негайного їх усунення до початку оздоровчого сезону.
   З початку червня 2019 року в Хмельницькій області на базі загальноосвітніх навчальних закладів функціонує 110 таборів з денним перебуванням, 2 наметові містечка та 1 табір праці та відпочинку.
   На сьогодні розпочали першу зміну 6 закладів оздоровлення та відпочинку «Еко-Ленд», «Джерельце», «Дністровська Чайка», «Світанок», «Чайка м.Хмельницького». Тривають підготовчі роботи в оздоровчих таборах «Калинівці» та «Подолянчику».

 

 

сайт зроблено в adgrafics