Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

   11 травня 2019 року при Волочиській районній державній адміністрації було проведено чергове засідання Державної протиепізоотичної комісії із власниками свиногосподарств, головами об’єднаних територіальних громад, головами сільських рад та членами ДНПК.

   В нараді приймали участь представники Волочиського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, керівник управління агропромислового розвитку, керівник Волочиського районного управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.
   На засіданні розглядалося питання вжиття невідкладних заходів з недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію Волочиського району. А саме турбувало питання недотримання «закритого» режиму роботи у свиногосподарствах, забезпечення дієвого контролю за переміщенням живих тварин та продукції з них, активізація роботи спільних поліцейсько-ветеринарних мобільних груп, забезпечення 100% охоплення щепленнями свиней проти класичної чуми свиней в господарствах всіх форм власності.

DSC 0343DSC 0345

сайт зроблено в adgrafics