Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

В результаті підтоплення та забруднення джерел децентралізованого водопостачання (громадських та індивідуальних колодязів) присадибних ділянок, господарських дворів, в тому числі вигрібних ям, надвірних вбиралень, гноєсховищ, існує ризик спалаху інфекційних захворювань, пов’язаних з водним фактором передачі збудника інфекції.3 метою запобігання епідемічних ускладнень працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області рекомендують:

  До різдвяно-новорічних свят залишилося зовсім трішки. Українці попри війну готуються до святкування – бо саме радість та щирі емоції дають нам віру у краще майбутнє та перемогу над ворогом.  Саме в ці свята ми намагаємося приготувати найсмачніші й улюблені страви. Але, на жаль, ні для кого не секрет, що саме після новорічних і різдвяних свят, пацієнтів в інфекційних відділеннях помітно додається, і особливо сумно, що серед них чимало малолітніх дітей.

Скарлатина – це гостре інфекційне захворювання групи стрептококових інфекцій, джерелом якої є людина та проявляється інтоксикацією, гнійним ураженням мигдаликів ротоглотки та характерним висипом на шкірі.

  Вірусний гепатит А (хвороба Боткіна, хвороба брудних рук, жовтуха) – це гостра інфекційна хвороба з фекально-оральним механізмом передачі інфекції, переважним ураженням печінки та травного каналу. Джерелом інфекції є хвора людина з будь-якими формами захворювання. Інкубаційний період – 7-50 днів (в середньому 15-45 днів). До вірусу сприйнятливі виключно люди, незалежно від віку.

Кір — одне з найбільш відомих захворювань у світі. Вірус може жити в повітрі та на поверхнях до 2 годин після того, як хвора людина залишила приміщення. Хвороба небезпечна для всіх невакцинованих людей, особливо для дітей до року. Підлітки та дорослі, які раніше не хворіли на кір та не були вакциновані, також є вразливими до захворювання. У дорослих і дітей, молодших року, кір зазвичай має набагато тяжчий перебіг.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), лептоспіроз належить до найпоширеніших природно-осередкових захворювань у всьому світі, характеризується тяжким перебігом та високим відсотком летальності. Проблема лептоспірозу в Україні набуває все більшого значення. Щороку вона реєструється на всіх адміністративних територіях України.

12 травня 2017 р. в приміщенні пожежно – рятувальної служби Головного управління ДСНС України в  Хмельницькій області (м.Хмельницький, вул.Північна,93) відбулось засідання круглого столу

сайт зроблено в adgrafics